Gazze'de meydana gelen acı olay sonucu 500 kişi hayatını kaybetti. Bu üzücü haberin ardından Türkiye, 3 gün süreyle milli yasa girdi. Bu durum, ülke genelindeki tüm etkinlikleri ve organizasyonları etkileyebilir. Bu nedenle futbolseverler, Galatasaray ve Beşiktaş arasındaki kritik derbi maçının akıbetini merak ediyor.

Galatasaray Beşiktaş maçı ne zaman, saat kaçta?

Bu büyük mücadele, 21 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek. GS BJK derbi maçının başlama saati ise 19.00 olarak belirlendi. Ancak taraftarlar, milli yas nedeniyle bu kararın değişip değişmeyeceğini yakından takip ediyor.

Beşiktaş, Sakaryaspor ve İstanbulspor ile hazırlık maçı yapacak Beşiktaş, Sakaryaspor ve İstanbulspor ile hazırlık maçı yapacak

Galatasaray Beşiktaş maçı hangi kanalda?

Futbolseverlerin büyük bir heyecanla beklediği Galatasaray-Beşiktaş derbi karşılaşması, beIN SPORTS 1 HD ekranlarında canlı olarak futbolseverlerle buluşacak.

TFF'den Henüz Resmi Bir Açıklama Yok

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), milli yas nedeniyle maçların ertelenip ertelenmeyeceği konusunda henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Ancak beklenen açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması öngörülüyor. Taraftarlar, bu önemli maçın ne olacağını öğrenmek için gözlerini TFF'nin yapacağı açıklamaya çevirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ