TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı, 4 Mayıs 2024 Cumartesi akşamı yayınlanan 137. bölümü ile izleyicisini ekran başına kilitledi. Başrollerini Berk Atan, Melis Sevinç, Cihat Süvarioğlu ve Hazal Çağlar gibi başarılı oyuncuların paylaştığı dizide heyecan dolu anlar yaşandı. Selma'nın geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılması ve Taner'in intikam ateşiyle yanması, bölüme damga vurdu. Peki, Gönül Dağı 138. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı ne zaman final yapacak?

Gönül Dağı Son Bölümde Neler Yaşandı?

Gazze'ye destek sürüyor Gazze'ye destek sürüyor

Gönül Dağı 137. bölümde, Selma'nın geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılmasıyla büyük bir panik yaşandı. Taner ise kazaya sebep olan Ufuk'un peşine düşerek intikam yemini etti. Amcaoğulları, Taner'in hastanede olmadığını geç fark ederken, Ufuk'u yakalayan Taner'i durdurmak için zamanla yarıştılar.

Diğer yandan, Mevsim, Selma ve Seyfettin'in başına gelenlerden dolayı vicdan azabı çekti ve Seyfettin'e veda ederek tayin başvurusunda bulunmaya karar verdi. Kaya Ailesi ise Ali'den Selma'nın kritik durumunu gizlemeye çalıştı. Ali, Selma'yla ilgili gerçekleri öğrendiğinde nasıl bir tepki verecek?

Gönül Dağı 138. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin ne zaman final yapacağı ise belirsizliğini koruyor. Ancak Gönül Dağı hayranları, heyecanla yeni bölümleri ve hikayenin nasıl devam edeceğini bekliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ