Survivor All Star'da Mavi ve kırmızı takım arasındaki rekabet, her geçen gün daha da kızışırken, Yunus Emre'nin kırmızı takımdan mavi takıma geçişi dengeleri değiştirdi. Survivor'da 4 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen haftanın ilk dokunulmazlık oyunu, nefesleri kesti. Peki, Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan takım hangisi oldu? İlk eleme adayı kim? İşte merak edilen tüm detaylar...

Survivor'da Ödül ve Dokunulmazlık Heyecanı

Survivor All Star'da yarışmacılar, kıyasıya mücadeleye devam ediyor. Sayılar azalırken, takımlarda yaşanan değişiklikler de heyecana heyecan katıyor. Son olarak Yunus Emre, kırmızı takımdan mavi takıma geçti ve Yasin, adaya veda eden son isim oldu. Şimdi gözler, yeni haftadaki eleme adayında!

İşyerine el bombası atılmasına ilişkin 3 zanlı yakalandı İşyerine el bombası atılmasına ilişkin 3 zanlı yakalandı

Survivor'ın önceki bölümünde, Yunan ekibiyle yapılan ödül oyununu kazanan mavi takım, muhteşem bir otelde konaklama şansını yakaladı. Birbirinden lezzetli yemeklerin tadını çıkaran yarışmacılar, plajda voleybol oynayarak, masaj yaptırarak ve su kaydırağında eğlenerek keyifli anlar yaşadılar.

4 Mayıs 2024 Cumartesi akşamı ekrana gelen yeni bölümde ise iki takım, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Oyunu kazanan takım, hem ödülün sahibi olacak hem de konseyde rahat bir nefes alacaktı. Kaybeden takım ise eleme adayını belirlemek zorunda kalacaktı. Peki, Survivor 4 Mayıs 2024 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 4 Mayıs 2024 dokunulmazlık oyununu kazanan takım henüz belli olmadı. Heyecanla beklenen sonuçlar açıklandığında, ilk eleme adayı da şekillenecek. Survivor All Star'da kıran kırana mücadele devam ediyor!

Kaynak: HABER MERKEZİ