3 iftar sofrası Yıldırım Beyazıt’ta kuruldu

‘Sofralar Kuruluyor, Gönüller Bir Oluyor’ sloganı ve hayırseverlerin katkıları ile Çerkezköy Belediyesi tarafından gerçekleştirilen mahalle iftarlarının üçüncüsü Yıldırım Beyazıt Mahallemizde kuruldu. 4. İftar sofrası bugün Veliköy Mahallesinde kurulacak.

3 iftar sofrası Yıldırım Beyazıt’ta kuruldu

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi’nin Ramazan ayında artık geleneksel hale getirdiği mahalle iftarlarının üçüncüsü Yıldırım Beyazıt Mahallesinde kurulurken, binlerce Yıldırım Beyazıt Mahallesi sakini kurulan iftar sofrasında oruçlarını açarak, Ramazan ayının maneviyatını birlikte yaşadılar.Yıldırım Beyazıt MahallesindekiBahçeli Camii ve çevresinde kurulan iftar sofrasında mahalle sakinleri ile bir araya gelen ve onların Ramazan ayı coşkusuna ortak olan Belediye Başkanı Vahap Akay, “Her düzenlediğimiz ve artık geleneksel hale getirdiğimiz mahalle iftarlarımızda bugün Yıldırım Beyazıt Mahallesi sakinlerimiz ile beraberiz. Fevzipaşa ve İstasyon Mahallelerimizin ardından 3. mahalle iftarımızı Yıldırım Beyazıt Mahallemizde bulunan Bahçeli Camii çevresinde kurarak burada ikamet eden hemşerimiz ile aynı sofra etrafında buluştuk, oruçlarımızı açtık, sohbetlerimizi yaptık” dedi.
Akay, mahalle iftarına katılan vatandaşlara ve katkıda bulunan hayırseverlere teşekkür etti.

İFTAR SOFRASI VELİKÖY’DE KURULACAK

Mahalle iftarlar bugün Veliköy Mahallesindeki Veliköy Düğün Salonu bahçesinde ve çevresinde gerçekleştirilecek mahalle iftarı ile devam edecek.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510