Adı okununca alkış tufanı koptu

24 Haziran’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği için 61 aday adayı AK Parti’den Tekirdağ Milletvekili olabilmek için başvurdu. Tekirdağ’da yapılan aday adayı tanıtım toplantısında ise Abdullah Öğe’nin adı okunduğunda salonda alkış tufanı koptu.

Çerkezköy Bakış
Adı okununca alkış tufanı koptu

Çerkezköy Bakış - 7 milletvekili ile TBMM’de temsil edilen Tekirdağ’da, AK Parti’den 61 kişi milletvekili aday adayı oldu. AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı ise kentteki Yoyaba Otelde aday adayları tanıtım toplantısı düzenledi. 

Toplantıya İl Başkanı Cüneyt Yüksel’in yanı sıra Çerkezköy İlçe Başkanı Ercan Tanışık ile birlikte 11 ilçe başkanı ve aday adayları, aileleri le çok sayıda partili katıldı. Yemekli programda ilk önce AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili hazırlanan bir video izletildi.

“HER BİRİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Daha sonra ise AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, katılımcılara hitap etti. Yüksel, “AK Parti olarak geçirdiğimiz 11 seçim ve zaferden sonra bir yenisi için tekrar bir aradayız. Bugünleri bizlere gösteren rabbimize binlerce kez şükürler olsun. Hepinizin bildiği ve batılı müttefiklerin katlanamadığı durum; iktidara geldiğimiz 2002 yılından bugüne, eğitimden savunma sanayisine, sağlıktan ekonomi yönetimine dünyanın takdir ettiği bir model ve büyüme rakamları koyarak tüm dünyadaki mazlum ve işgal altındaki devletlere örnek olmamız, her platformda onların sesi olmuş olmamızdır. Bu kararlılık ve azmi ortaya koyan Türkiye Cumhuriyeti devletimize ve yeni büyük Türkiye değişiminin mimarı, kurucu genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan nezdinde İslam’a ve mazlumlara saldırıya duyarsız kalmayan, asil Türk milletine yapılan düşmanlığın arttığı bu zamanda yılmadan destek verdiğiniz, davamıza sahip çıkmak adına aday adayı olduğunuz için il başkanınız olarak her birinize teşekkür ediyorum. “dedi.

“OK YAYDAN ÇIKMIŞTIR”

“Ok yaydan çıkmıştır” diyen Yüksel, “Milletin iradesi üstünde bir güç yoktur. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi biz bu şekilde bir ve beraber oldukça topu gelse fark etmez. Biz yine tekrar 28 Şubat’ta, 17-25 Aralık’ta, 15 Temmuz’da olduğu gibi Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde tüm oyunları boşa çıkaracağımız günlerin içerisindeyiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” İfadelerini kullandı.

“ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ MAVİ GÖKLERDEKİ YERİNDE DALGALANDIRMAYA ANT İÇTİK”

Yüksel, konuşmasını şöyle sürdürdü: 1453’ten beri çağ açıp çağ kapatan Fatih’in torunları olarak bizler, mührümüzü hainin göğsüne vurmaya, şanlı ay yıldızlı bayrağımızı tüm ihtişamıyla cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği mavi göklerdeki yerinde dalgalandırmaya ant içtik.

“CUMHURBAŞKANIMIZI BAŞKAN YAPACAK O KADROLARI HAZIRLAMIŞ OLDUK”

Önümüzdeki süreç, 24 Haziran’daki genel seçimler ülkemizin kaderini, bizden sonraki nesillerin geleceğini şekillendirecek en önemli tarihi viraj olacak. AK Parti Tekirdağ teşkilatları olarak yaklaşık 1 yıldır, 1994’te Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerindeki koyduğu o ruhu ortaya çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugün Tekirdağ’daki 1931 sandığımızla yaklaşık 8 bin kişilik dev bir sandık kurulu teşkilatıyla seçime hazırız. Biz bu seçim çalışmalarını 2019 yılının Mart ayındaki yerel seçimler için yapmıştık. Ama takdir-i ilahi ki 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımızı, Genel Başkanımızı, mazlumların umudu, yeryüzündeki fakir fukaranın, garip gurabanın tek umudu olan Recep Tayip Erdoğan’ı 24 Haziran’da başkan yapacak o kadroları hazırlamış olduk elhamdülillah. 

“DARILMA, GÜCENME OLMASIN”

Tekirdağ’da 7 milletvekilimiz olacak ve 61 tane aday adayımız var. Bizlerin tek gayesi Tekirdağ’da bütün belediyelerin ve milletvekillerinin AK Partili olmasıdır. Biz elimizden geleni yapacağız, takdir Allah’ındır. Vatandaşlarımıza ulaşacağız ve bunu isteyeceğiz. Adaylar belirlendikten sonra lütfen darılma, gücenme olmasın. Cumartesi günü temayül yapılacak. Aday adayları cumartesi gününe kadar ziyaretlerini yapabilecek. İnanıyorum ki ilçe yönetimlerimiz ellerini vicdanına koyarak bu millete en iyi hizmet verecek 7 arkadaşımızı belirleyecektir. Onlarda Cumhurbaşkanımızın karşısına çıktığında, Cumhurbaşkanımız, teşkilatımızın düşüncesine değer verecektir. O 7 arkadaşımız da milletimizin gönlüne girecektir.”

BÜYÜK DESTEK

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’in konuşmasının ardından 61 aday sırayla davet edilerek tanıtıldı. İlk olarak ise AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek aday adaylığını açıklayan Abdullah Öğe davet edildi. Sunucunun Öğe’nin ismini okumasının ardından salonda büyük bir alkış tufanı koptu. Öğe’de kendisine verilen büyük destek için teşekkür etti. Ardından tüm aday adayları sahneye davet edilerek özgeçmişleri okundu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510