“Amacımız daha yaşanılabilir bir kent bırakmak”

TEMA Vakfı Çerkezköy İlçe Sorumlusu ve TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Nilüfer Ceylan, Belediye Başkanı Vahap Akay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Akay, “Tüm amacımız gelecek nesillere daha yeşil, daha temiz ve daha yaşanılabilir bir kent bırakmaktır” diye konuştu.

“Amacımız daha yaşanılabilir bir kent bırakmak”

Çerkezköy Bakış - Yerel yönetimlerin sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşam hakkı konusunda çok önemli bir role sahip olduğunu belirten Nilüfer Ceylan, “Bu noktadan hareketle hazırlamış olduğumuz, imzalamanızdan dolayı büyük mutluluk duyduğumuz ‘Doğa Dostu Belediye Başkanı Taahhütnamesini’ size teslim etmek istedik. Çerkezköy Belediyesi’nin örnek ve çevreci uygulamalara imza atacağına inanıyoruz” dedi. Nilüfer Ceylan plastik kullanımından uzaklaşmak için Başkan Akay’a ayrıca TEMA Vakfı’nın su matarasını hediye etti.
 

HER ŞEY DAHA YAŞANILABİLİR BİR ÇERKEZKÖY İÇİN

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi’nin doğa ve çevre konusunda son derece duyarlı bir belediye olduğunu belirterek, “Bu konudaki hassasiyetimizi koruyarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Tüm amacımız gelecek nesillere daha yeşil, daha temiz ve daha yaşanılabilir bir kent bırakmaktır” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 14:21

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510