Belediyeden stratejik plan hazırlık anketi

Çerkezköy Belediyesi 2019-2023 yıllarını kapsayacak yeni stratejik planın hazırlıklarını sürdürüyor. Stratejik Plan ve Geliştirme Kurulu koordinatörlüğünde gerçekleştirilen plan hazırlıkları kapsamında kurumsal paydaşların da soru ve fikirleriyle katılımlarını sağlamak amacıyla 10 soruluk anket hazırlandı.

Belediyeden stratejik plan hazırlık anketi

Çerkizköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi, katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışıyla; kurumsal paydaşların yerel düzeyde karar alma süreçlerine katılımının sağlanması amacıyla 2019-2023 yıllarını kapsayacak yeni stratejik plan hazırlık anketi düzenliyor. Stratejik Plan ve Geliştirme Kurulu Başkanı Kemal Gümüş koordinatörlüğünde gerçekleştirilen plan hazırlıkları kapsamında kurumsal paydaşların da soru ve fikirleriyle katılımlarını sağlamak amacıyla 10 soruluk anket hazırlandı.
İlçedeki kamu kurum müdürlerine ulaştırılan 10 soruluk anket şu sorulardan oluşuyor:
1-Belediyenin hangi faaliyetleri ve hizmetleri sizin için önemlidir?
2-Belediyemizin olumlu değerlendirilen faaliyet ve hizmetleri nelerdir?
3-Belediyemizden beklentileriniz nelerdir? Belediyemizle hangi alanlarda iş birliği gerçekleştirilebilir?
4-Belediyemizin geliştirilmesi gereken faaliyet ve hizmetleri nelerdir?

banner287
5-Belediyemizin gelecek plan dönemi içerisinde hangi faaliyet ve hizmetlere önem vermesi gerektiğini düşünüyorsunuz? Belediyemiz bu faaliyet ve hizmetlere neden önem vermeli ve bunları nasıl sunmalıdır?
6-Gelecek dönemde belediyemizi olumsuz etkileyebileceğini düşündüğünüz politik, ekonomik, sosyal, teknolojik, yasal ve çevresel gelişmeler neler olabilir?
7-Gelecek dönemde belediyemiz için fırsatlar ve tehditler neler olabilir?
8-Belediyemizin güçlü ve zayıf yönleri nelerdir?
9-Belediyemiz içerisinde etkin bir katılımcılığın sağlanabilmesi için neler yapılabilir?
10-Belediyemize kişi/kurum olarak katkılarınız neler olabilir?

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Resül benli
Resül benli - 3 ay Önce

Market önündeki cıkmalar kaldırılsın marketdeki mizik sesi kısıtlansın şikayet etdiğimuzde yaptığımız şikayetle kalmasın şikayet ediyoz zabıta geliyo her ne oluyosa bi işlem yapmadan gidiyo

Necdet çetin
Necdet çetin - 3 ay Önce

Belediyenin vatandaşın şikayet ve isteklerini ciddi bir şekilde inceleyip tatmin edici yanıtlar verme yolunda dersini çalışmasını öneririm

boş işler
boş işler - 3 ay Önce

Öncelike belediyenizdeki seçilmiş yöneticilerin burunları bir karış havada, düşürseler dönüp almayacaklar. Kimseyi dinlemeden, degil fikir almak, dert bile dinlemeden geçip gidiyorlar. Siz hala neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Trakya lı..
Trakya lı.. - 3 ay Önce

Önce Kızılpınar yolları nı bitirin.. beton üstüne asfalt dediler.beton yol kazıldı.asfalt yok.. özellikle Kızılpınar mahallesi Hürriyet caddesi.. yapılan masraflar boşa

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510