Bezgin’den aydınlatma eleştirisi

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, çektiği ve sosyal medyada paylaştığı video ile Şehit Ömer Halisdemir Anıtı’nın yeterince aydınlatılmadığını, Başkan Mandalı’nın bulunduğualanın ise ışıklarla donatıldığını ifade ederek, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı eleştirdi.

Çerkezköy Bakış
Bezgin’den aydınlatma eleştirisi

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi tarafından Atatürk Mahallesi’nde oluşturulan 15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı’nın girişine yapılan 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştiren Şehit Ömer Halisdemir anıtının yeterince aydınlatılmadığını ifade eden AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, çektiği ve sosyal medyada paylaştığı video ile Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı eleştirdi.  

Şehit Ömer Halisdemir anıtının önünde ve Bülent Ecevit Parkı’nda Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın da heykelinin bulunduğu alanda video çeken AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin “Kapaklı Belediye Başkanı kendi heykelini mükemmel bir şekilde aydınlatırken Şehit Ömer Halisdemir heykelini dikip aydınlatma yapmamıştır. TREDAŞ’ın sokak aydınlatması sistemi ile bir nebze aydınlatılmaktadır. Şehit Ömer Halisdemir heykeli ile kendi heykeline verdiği değer işte, gözler önüne serilmiştir. Bunu kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510