Çerkezköy Protokolü Vatandaşla Bayramlaştı

Ramazan Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Çerkezköy’de de ilk gün kutlandı. Çerkezköy protokolünün eksiksiz katıldığı törende Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, bu bayramda çocukları unutmayarak harçlık dağıttı.

Çerkezköy Protokolü Vatandaşla Bayramlaştı

Çerkezköy Bakış - Ramazan Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Çerkezköy’de de ilk gün kutlandı. Çerkezköy protokolünün eksiksiz katıldığı törende Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, bu bayramda çocukları unutmayarak harçlık dağıttı.

GENİŞ KATILIM SAĞLANDI
Çerkezköy Belediyesi önünde saat 10:00’da başlayan törene Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Çerkezköy 3’ncü Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Ömercikli, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Bayram Örenci, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevgi, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Volkan Torun, Kamu Kurum Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Muhtarlar, Siyasi Parti Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

HARÇLIKLAR AKAY’DAN
Her bayram olduğu gibi bu bayramın da neşesi çocuklar oldu. Törenlerde çocuklara harçlık dağıtmayı unutmayan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, bu bayramda harçlık dağıttı. Küçük çocuklar Başkan Akay’da harçlık alabilmek için birbirleriyle yarıştılar. 
Törenin sonunda ise tüm katılımcılar toplu hatıra fotoğrafı çektirerek anı ölümsüzleştirdiler. 


 

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
çetin
çetin - 5 ay Önce

ne meraklısınız ailecek görünmeyte her yerde

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510