ÇTSO basın mensuplarını ağırladı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva ve yönetim kurulu üyeleri, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla basın mensuplarını akşam yemeğinde ağırladı.

çerkezköy bakış
ÇTSO basın mensuplarını ağırladı

Çerkezköy Bakış - 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Başkanı Süleyman Kozuva ile yönetim kurulu üyeleri Mehmet Danyeli, Mustafa Seçkin, Op. Dr. Ayhan Arslan, Çerkezköy, Kapaklı ve Saray’da çalışan basın mensuplarını Yalı restoranda düzenlenen akşam yemeğinde ağırladı.

banner287
“BASIN BAYRAMI’NIZI KUTLUYORUM”

24 Temmuz 1908 tarihinde Türk basınında sansür uygulamasının kaldırılmasının 110'uncu yıldönümünü kutlayan Kozuva, “Toplumların aydınlatılmasında ve bilgi sahibi olmasında basının görevi çok büyük. Gazeteciler halkın haber almasını sağlayarak önemli bir görevi yerine getiriyorlar. Yerel basın günümüzde toplum için büyük bir öneme sahip. Hayatımızın vazgeçilmez temel unsurlarından biri olan basın, bizlere yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında halkın haber alma ve bilgi edinme hakkını sağlıyor. Bu konuda da başarılı çalışmalarınızdan dolayı siz değerli basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nızı kutluyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510