Doktor ve polis ataması istedi

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, Ankara’da çeşitli temas ve ziyaretlerde bulundu. Kök, görüştüğü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan ilçeye polis, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan ise doktor ataması talep etti.

Doktor ve polis ataması istedi

Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök ve diğer ilçe başkanları Ankara’ya çıkarma yaptı. Partililer, Ankara programları kapsamında çeşitli bakanlıkları ziyaret ederek ilçelerindeki eksikliklerinin giderilmesi konusunda taleplerde bulundular. 
Bu kapsamda AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüşme fırsatı buldu. Burada Kök, ilçeye doktor ve polis ataması yapılması için destek istedi. 

banner287
Kök, yaptığı açıklamada, “İl Başkanımız Mestan Özcan başkanlığında, ilçemiz ve Çerkezköy’ün talepleri için İçişleri Bakanlığımızı ve Sağlık Bakanlığımızı ziyaret ettik. İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu ile bir araya geldik. İlçemizin ihtiyaçlarını görüştük. Taleplerimizi ileterek istişarede bulunduk.
Ayrıca ilçemiz Çerkezköy’ün ihtiyaç ve talepleri için Sağlık Bakanımız Sn. Dr. Fahrettin Koca ile bir araya geldik. Devlet Hastanemizin ihtiyaçlarını görüştük. Taleplerimizi ilettik, istişarede bulunduk.”dedi. 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510