Fuar sona erdi

Trakya Kalkınma Ajansı ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ÇTSO) ortaklaşa düzenlediği 3 gün süren Çerkezköy Endüstriyel Fuarı sona erdi.

Fuar sona erdi

Çerkezköy Bakış - 50 firmanın katıldığı fuarda katılımcılar ürünlerini sergileyip, işletmelerini tanıttılar. Fuarın kendileri açısından verimli geçtiğini belirten Arel Endüstriyel A.Ş. firma sahibi Hakan Mandacı, “Verimli bir fuar oldu. Bu kısa dönemde iletişime geçtiğimiz birçok firma oldu. 3 günlük süre ise ideal bir süre” dedi.

“KATILIMCI SAYISI ARTMALI”

Fuarın faydalı olduğunu belirten Atasever Endüstri Sahibi Ufuk Atasever, “Fuar, bize de faydalı oldu. Fakat sürekliliğin yakalanması lazım. Yeniden yapılacak olan fuarlarda katılımcı sayıları artmalı, tanıtımların da daha fazla yapılması gerekiyor. Ayrıca hafta sonuna denk gelirse daha da yaralı olacaktır.” diye konuştu.
Artı Kalibrasyon’nun işletme sahibi Melek Şen de, fuarın hafta sonu yapılmasının daha faydalı olabileceğini belirtti. Şen, “Geçen sene yapılan fuara göre daha güzel ve düzenli bir fuar oldu ama yine de eksikler vardı. Reklamlar daha iyi yapılabilirdi. Yine de genel anlamda faydalı oldu. 3 günlük süre yeterli fakat hafta sonuna denk gelse daha da yararlı olabilirdi.” ifadelerini kullandı.

banner287
“GERİ DÖNÜŞLER OLACAKTIR”

Yeni bir firma olduklarını belirten MTL Grup – Woodenf Featy Mobilya sorumlusu Olcay Gülsay, “Biz yeni bir firmayız ve bu fuar bizim açımızdan bu anlamda faydalı oldu. Satışlar yaptık, görüştüğümüz kişiler oldu. Geri dönüşler olacaktır.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306