“Gönüllerimizin değmediği kadın kalmayacak”

Kadın Geliştirme Derneği (KAGEDER), derneğin açılışı öncesi, yönetim kurulu üyeleri projeler hakkında görüşmek için bir araya geldi. Dernek başkanı Zeynep Bozkurt, “Ellerimizin, gönüllerimizin değmediği kadın kalmayacak” dedi.

“Gönüllerimizin değmediği kadın kalmayacak”

Çerkezköy Bakış - 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde açılması planlanan Kadın Geliştirme Derneği’nin yönetimi, yapmayı planladıkları projeleri görüşmek adına bir araya geldi. Projeleri ve misyonlarını üyelere aktaran dernek başkanı Bozkurt, “Ellerimizin, gönüllerimizin değmediği kadın kalmayacak. Kadın kalkınması yoluyla toplumun maddi, manevi kalkınması için çalışmak, bu konuda yardımlaşma ve dayanışma içerisinde olacağız” dedi.
Başkan yardımcısı Dilek Akkoyunlu ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü açılışı olacak derneğin açılış programı ile ilgili bilgiler verdi. Dernek üyelerinden Melek Şen’in tecrübelerinden de yararlanılırken, Yaşam Koçu Ayla Uçkun, yol alırken karşılaşabilecekleri sorunlar karşısında nasıl çözümler üretebilecekleri konusunda bilgiler verdi. Yine dernek üyelerinden Yazar Gonca Demirtaş ise “Mutluluğun tohumları hamilelikte atılır” diyerek annelere nelere dikkat etmesi gerektiği ile ilgili bilgiler verdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510