Kalben’den müzik ziyafeti

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Sanat ve Kültür Festivali’nin 2. gününde sahne alan ünlü sanatçı Kalben, Kent Park’ı dolduran binlerce Çerkezköylüye unutulmaz bir gece yaşattı.

Kalben’den müzik ziyafeti

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi’nin düzenlediği 2. Kültür ve Sanat Festivali birbirinden güzel ve renkli etkinlikler gerçekleşti. Kent Park’taki festival etkinlikleri kapsamında piyano dinletisi gerçekleştirilirken, Çerkezköy Belediyesi Mahalle Evlerinin El Sanatları Sergisi açıldı. Ayrıca 2. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Tavla Turnuvası düzenlendi.

TAVLA TURNUVASININ ŞAMPİYONU SEVDA ÇAKIR OLDU

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında yapılan Tavla Turnuvası’nın şampiyonu finalde rakibi Cemal Durmuş’u yenen Sevda Çakır oldu.
Çerkezköy Belediyesi 2. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen Tavla Turnuvası’na toplam 64 tavla meraklısı katılırken, Kent Park’ta gerçekleştirilen turnuvada tüm rakiplerini geride bırakan Sevda Çakır şampiyon oldu. Finalde rakibi Cemal Durmuş’u yenen Sevda Çakır, şampiyonluk kupasını Belediye Başkanı Vahap Akay’ın elinden alırken, turnuvayı 2. bitiren Cemal Durmuş ve 3. olan Gökay Keleşoğlu’na da kupaları ve ödülleri Akay tarafından verildi.

banner287

AKAY TEŞEKKÜR ETTİ

Çerkezköy Belediyesi 2. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında bugün düzenlenen Tavla Turnuvası’na katılan sporculara teşekkür eden ve turnuvanın galibi Sevda Çakır’ı tebrik eden Akay, “Turnuvamıza katılan tüm sporcuları tebrik ediyor ve kutluyorum. Son derece centilmence ve dostluk içerisinde geçen turnuvamızın kazananı Sevda Çakır hanımefendi oldu. Kendisini ayrıca tebrik ediyor ve kutluyorum” dedi. 

KALBEN’DEN UNUTULMAZ BİR KONSER

Festivalin 2. gününde Streetball Turnuvası müsabakaları da devam ederken, 2. günün finalinde ünlü sanatçı Kalben sahne alarak, Çerkezköy halkına unutulmaz bir konser verdi. Söylediği birbirinden güzel parçalar ile Çerkezköy halkını coşturan Kalben’e, Belediye Başkanı Vahap Akay tarafından çiçek takdim edildi.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 2 ay Önce

sayın başkan, konserler bedavaya yapılmıyor bir bedel karşılığında geliyor sanatcılar, konserlere para bulabiliyorsunuz , belediyenin esnafa olan borcunu ödemesi , muhasebe müd telefonlara çıkmıyor toplantıda diye sallıyor konu ile ilgilenirseniz ödeme alamıyoruz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510