Koridorda yolculuk

İstanbul Halkalı ile Edirne Kapıkule seferi yapan yolcu treninde bayram yoğunluğu nedeniyle yer bulamayan yolcular koridorda ayakta ve yere oturarak yolculuk yaptı. Yolcular bu duruma sosyal medya hesaplarından tepki gösterdi.

Koridorda yolculuk

Çerkezköy Bakış - Bayramın son günü saat 18.00’da Halkalı’dan hareket ederek Çerkezköy ve Kapıkule’ye giden TCDD’ye ait yolcu treninden deyim yerindeyse balık istifi yolculuk yapıldı. Vagonlardaki tüm koltuklar dolunca, çok sayıda yolcu vagonun koridorlarında ayakta ve oturarak yolculuk yapmaya çalıştı.
Tıka basa yapılan bu yolculuğu vatandaşlar sosyal medya hesaplarından tepki gösterdi. Vatandaşlar, sosyal medya hesaplarından “Yer Halkalı Edirne treni 45 kişilik vagonda 90-100 kişi. Yol minimum 5 saat. İnsanlar eziyet çekiyor. Sevgili yetkililer bayram bitti buna da bir çare bulun artık lütfen." paylaşımında bulundu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin yeter
Metin yeter - 1 hafta Önce

Ek tren seferleri olmalı normal günler içinde yetersiz geliyor sabah öglen akşam sefer olmalı diye düşünüyorum

Bekir
Bekir - 1 hafta Önce

Bukadar da rezillik olmaz Allah göstermesinin bir kaza olsa binlerce insan ölücek ama bunlar paranın peşinde insanlar nasıl giderse gitsin para gelsin de gerçekten yazikki

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510