Kozuva ilk vaadini açıkladı

Cumhur İttifakının Çerkezköy Belediye Başkanı adayı Süleyman Kozuva, ilk vaadini açıkladı. Kozuva, başkan seçilmesi halinde belediye meydanına içinde AVM’’nin de bulunacağı 3 katlı 1500 araç kapasiteli otopark yapılacağını söyledi. Kozuva, büyükşehir belediyesini almaları haline ise şebeke suyunun yüzde 50 indirim yapacaklarının sözünü verdi.

Kozuva ilk vaadini açıkladı

Çerkezköy Bakış - MHP’nin düzenlediği İttifak buluşması kahvaltısının basına kapalı bölümünde Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva, seçim vaatlerinden bazılarını partililerle paylaştı. Kozuva, MHP'nin kuruluşunun 50. yılını da kutladı.

Çerkezköy için birlik ve beraberlik mesajları veren Kozuva, "Hep birlikte çalışacağız, sonunda kazanan Çerkezköy olacak" ifadelerini kullandı.

banner287
TEK YÖN KONUSU

MHP'lilerin sorularını da cevaplayan Kozuva, Atatürk ve Öztrak caddelerindeki tek yön uygulamasının büyük mağduriyete neden olduğunu hatırlatarak, trafik sorununu çözmek için Çerkezköy meydanına 3 katlı yeraltı otoparkı yapacaklarını belirtti. Kozuva ayrıca tek yön uygulamasını halka sorma sözü verdi.

SUYA YÜZDE 50 İNDİRİM

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine bağlı TESKİ’nin suyu pahalıya sattığı yönünde gelen soruya Kozuva, "Çerkezköylü suyu 9 liradan içiyor. Aylık yazılması gereken faturalar belediye tarafından bilerek 45 günde, 2 ayda kesiliyor. Böylece suyun fiyatı 12 Liraya yükseliyor. Allah nasip ederse Büyükşehir Belediye Başkan adayımız sayın Mestan Özcan seçimi kazanıp başkan olduğunda ilk yapacağımız çalışmalardan biri su fiyatını indirmek olacak. Mestan Özcan ile bu konuyu görüştük. Seçildiğimizde suya yüzde 50 indirim yapacağız” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 2 ay Önce

AVM ŞART...ÇOK SIKICI ÇERKEZKÖY..

Bilge Vatandaş
Bilge Vatandaş @TRAKYALI.. - 2 ay Önce

HANGİ BELEDİYE MEYDANINA ACABA ÇERKEZKÖY BELEDİYE MEYDANI ZATEN YETERİNCE KUCUK BOS BOS VAADLER BASKA BIRSEY DEGIL

Seyir konutları.
Seyir konutları. - 2 ay Önce

İlk öncelik AVM olsun...2.. yollar.. Kızılpınar mahallesi beton yol yapıldı.. üstüne asfalt yok..delik deşik oldu..

BEYTULLAH alacalar
BEYTULLAH alacalar - 2 ay Önce

VAllah başkan birde otabanin diyer tarafındaki bağlık tarafına doğru durus bir köprü yapsınlar saçma sapan bir köprü yapmışlar servis arabaları o yüzden servisler girmiyor

Hakkı
Hakkı - 2 ay Önce

Belediye meydanı, Kaymakamlık, Kumlugeçit kavşağının oraya da AVM yapılsın.
Çocuklar evde otur otur sıkılıyor.

Cüneyt
Cüneyt - 2 ay Önce

Helal başkan

Misafir
Misafir - 2 ay Önce

Yahu başkan Halk Eğitim Merkezi ilkokul mezunlarına pilotluk kursu açsın.

ahmet
ahmet - 2 ay Önce

Sayın adayı AVM yani rant vaat ediyor acaba o AVM deri yapacak müteahhitler belli mi insanlarımız da çocuklar sıkılıyor diyor çocuklarınızı AVM de mi büyütecek sınız Park talep edin kültür alanları talep edin su mevzusuna gelince daha Talip olduğu makamın yetkilerini bilmiyorsunuz Çerkezköy belediye başkanı su fiyatlarını indirme yetkisi yok bunu vaat edecek kişi büyükşehir adayı

Trakyalı
Trakyalı - 2 ay Önce

Eğer bir avm yapılacaksa bu belediye meydanında olmamalı. Çerkezköy trafiği bunu kaldırmaz. Şimdi kaldırsa bile ileri ki yıllarda bu büyüme hızıyla bu şehrin taşıması çok zor olur. Hangi başkan seçilirse seçilsin böyle bir hata yapılmamalı.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306