Muhammet Alp sünnet oldu

Bir beylikten Cihan Devleti olan Osmanlı İmparatorluğunun kuruluş sürecinin anlatıldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin sıkı takipçilerinden olan Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, oğlu Muhammed Esat’ı Alp kıyafeti giydirerek sünnet ettirdi. Gümüş ailesini bu özel gününde sevenleri yalnız bırakmadı.

Muhammet Alp sünnet oldu

Çerkezköy Bakış - Osmanlı İmparatorluğu’nun temelinin atıldığı Söğüt ilçesinin vilayeti olan Bilecik’e bağlı Bozüyük İlçesinde uzun yıllar öğretmenlik ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yapan ve yaklaşık 3 yıldır da Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini sürdüren 4 çocuk babası Hüseyin Gümüş, en mutlu günlerinden birini yaşadı.
Veliköy Kapalı Düğün Salonunda düzenlenen düğüne Kaymakam Atilla Selami Abban, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Nuran Yeşil, Hayırsever Müjgan Serkan Karagöz çifti ve çok sayıda davetli katıldı. Hüseyin ve Emine Gümüş çifti düğüne gelen davetliler ile tek tek kapıda karşıladı yakından ilgilendi.

ALPLER EŞLİĞNİDE SALONA GİRDİ

Sünnet Düğününün başlamasıyla birlikte Muhammed Esat, Türk bayrağı ve Kayı sancağı taşıyan iki alp eşliğinde anne ve babasıyla çalan Diriliş Ertuğrul dizisi müziği eşliğinde salona girdi. Daha sonra mehteran takımı ve alpler gösterilerini sahneledi. Bu gösteriler davetliler tarafından büyük beğeni topladı.

ZEYBEK OYNADI

Düğünün ilerleyen dakikalarında Muhammed Esat, arkadaşları ile birlikte sahneye çıkarak zeybek oynadı. Gümüş çifti, bu özel günlerinde kendileri yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510