Odalar Birliğinde yeniden Kayın seçildi

Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Genel Kurul toplantısı ve Başkanlık seçimleri Tekirdağ Ramada Otelde gerçekleştirildi. Tek liste ile seçime giren mevcut başkan Sami Kayın güven tazeleyerek birliğin yeniden başkanı seçildi. Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ’da birliğin yönetim kurulu üyesi oldu.

Odalar Birliğinde yeniden Kayın seçildi

Çerkezköy Bakış - Genel Kurul toplantısı ve başkanlık seçimlerine AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Metin Akgün ve Ayşe Doğan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücer, İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Mahmut Babayiğit, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Cengiz Günay ile üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.
 

GÜNDEM MADDELERİ OYLANDI

Divan Seçimi ile başlayan toplantıda Divan Başkanı Şenol Turan, Başkan vekili Hüseyin Bahar, Katip Sayit İbiş, Murat Turna, Çoşkun Topgöz ve Bakanlık Meclisinden oluşan divan kuruldu. Ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Sonrasında sırasıyla: Başkanlık divanına tutanakları imzalama yetkisi verilmesi, Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi, Denetim kurulu raporunun okunması ve müzakeresi, Bilanço, gelir ve gider raporlarının kabulü veya reddi, Yönetim kurulu ve denetim kurulunun ayrı ayrı ibrası, Yeni dönem çalışma programı ile bu program içinde yer alacak olan eğitim, teorik ve pratik kurs programları ve tahmini bütçenin görüşülmesi kabulü veya reddi, aylık ücretlerin, huzur halklarının, yolluk ve konaklama ücretlerinin tespit edilmesi olan gündem maddeleri oylandı ve kabul edildi.
 

banner287
YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Tekirdağ genelinde 34 odaya hizmet veren Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Genel kuruluna tek liste ile giren Sami Kayın, yeniden Tekirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanlığına seçildi. Başkan Kayın, yaptığı açıklamada “Sizlere hizmet etmek için sizlerin boynunuzu büktürmemek için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Gerçekten çok güzel bir genel kurul geçiriyoruz, bizim genel kurullarımız her zaman sevgi ve saygı içinde yapılmıştır. Bu toplantıya katılımlarınızdan dolayı bütün katılımcılara teşekkür ediyorum ve saygılar sunuyorum.” dedi.
 

BOZDAĞ YÖNETİMDE

Sami Kayın’ın yönetim kurulunda asil üyeleri Ali Bozdağ, Mustafa Kahraman, Ali Özen, İsmail Şen, Yusuf Gümüş, Yıldız Filiz olurken, Denetim kurulu asil üyeleri, Tahir Saygın, Osman Alcan, Ehliman Kılalı, Disiplin kurulu asil üyeleri, Fahrettin Bayar, Sedat Demiray, Muzaffer Gülay’dan oluştu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510