Skandal iddia

Çerkezköy’de bir firmanın fabrikalardan topladığı kimyasal maddeleri yaptığı özel kanal üzerinden ve vidanjörler ile çevredeki dereler ile kanalizasyona boşalttığı iddia edildi. Bu boşaltımla ilgili skandal, ihbar hattımıza gelen videolarla ortaya çıktı.

Skandal iddia

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy, geçtiğimiz yıl ÇOSB’de bulunan bir fabrikanın kimyasal atığını kanalizasyona boşaltan bir firma nedeniyle günlerce nefes alamaz hale gelmişti. Söz konusu fabrika ve kimyasal atığı Gebze’deki arıtma tesisi yerine kanalizasyona bırakan firmaya idari yaptırım cezaları uygulanmıştı. Bu konunun bir benzerinin ise Çerkezköy’de yeniden yaşandığı öne sürüldü.

banner287
İddiaya göre söz konusu firmanın, içinde insan sağlığını olumsuz etkileyen kimyasal maddeyi, kendisine ait işletmeden dereye kadar özel oluşturulan kanal üzerinden vidanjörler ile kanalizasyona boşalttığı görüntüler haber merkezimize ulaştı.

Görüntüleri izlediğimizde Bakış Haber Merkezi olarak sorumlu yayıncılık anlayışımızdan dolayı ihbar hattımıza gelen şikayetle ilgili görüntülerin örtüştüğünü gördük ve kamuoyunun bilgisine sunduk.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş..
Vatandaş.. - 7 ay Önce

Tüm haber kanalları yayınlasın.. Çerkezköy yaşanmaz hale geldi.. akşam ları leş kokuyor sanki..

Fk..
Fk.. - 7 ay Önce

Bakış haber e teşekkür.. Kızılpınar mahallesi.millet caddesi İstanbul city yolu..nu..dile getirdi..12 nci dk da..

hasan alkış
hasan alkış - 7 ay Önce

tabiki kanserler çoğalır bunu kimse dur demezse böyle olur işte . adamlar bu işten servet kazanıyolar ama insanlARIN SAĞLIĞINI DÜŞÜNEN YOK

adil39
adil39 - 7 ay Önce

Trakya çöplüğe ve pisliğe döndü.kimsenin umurunda değil

Biri
Biri - 7 ay Önce

Bumu skandal haber. Bir bilgi yok versenize firmanın adını. Veya yapmayın boş haber

TÜRBEDERELİ
TÜRBEDERELİ - 7 ay Önce

COK MERAK EDİYORUM HERHANGİ Bİ YAPTIRIM YAPILDIMI BU İNSANLARA . YAZIK YA PARA KAZANACAK DİYE İNSANLAR KANSERMİ OLCAK YANİ. EN AĞIR CEZA NEYSE ONUN YAPILMASI NGEREKİYO

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306