Son model ciple direksiyon eğitimi

Çerkezköy’de 3 yıldır ehliyet almak isteyen vatandaşlara hizmet veren Özel Akademik Gelişim Sürücü Kursu, yeni son model araçlarını tanıttı.

çerkezköy bakış
Son model ciple direksiyon eğitimi

banner287
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de Özel Akademik Gelişim Sürücü Kursu yeni Jeep marka araçlarını tanıttı. Kurs sahibi Abdullah Şakrak, “Buradaki asıl amacımız toplumumuza bilinçli ve duyarlı sürücüler yetiştirip kazandırmaktır. Bunu yaparken de asla kaliteden ödün vermedik. Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir Bağcılar başta olmak üzere son 3 yıldır da Çerkezköy’de bu camianın içinde hizmet vermekten keyif duyduk. Sürücü adaylarımıza daha güvenli, daha donanımlı, ister manuel ister otomatik araçlarımız başta olmak üzere daha kaliteli eğitim verebilmek adına tüm araçlarımızı yenilemiş bulunmaktayız. Aynı zamanda da Özel Akademik Gelişim Sürücü Kursları olarak bir kampanyayı başlattık. Ehliyet alacak olan sürücü adaylarımız için günde 3 TL ve 90 TL sloganıyla yol çıktık. Yani ehliyet alacak bir sürücü adayı günde 3 TL biriktirirse ayda 90 TL yapar. Elden taksit ödeme kaydı ile 90 TL taksitle ehliyet sahibi yapıyoruz.” dedi.

Ayrıca Şakrak, “Bir günlük eğlence bir ömre bedel değil, Lütfen alkollü araç kullanmayalım” diyerek sürücüleri de uyardı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510