Toplu ulaşım ücretsiz

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı dolayısıyla bünyesinde bulunan ve Tekulaş tarafından işletilen araçların, faaliyet gösterdiği güzergâhlarda bayram süresince vatandaşlara ücretsiz toplu taşıma hizmeti vereceğini duyurdu.

Toplu ulaşım ücretsiz

Çerkzeköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, bayramda ulaşımın ücretsiz olduğu duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: Ramazan Bayramı dolayısıyla, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tekulaş tarafından işletilen araçlar, faaliyet gösterdiği güzergâhlarda bayram süresince vatandaşlara ücretsiz toplu taşıma hizmeti verecek olup, Süleymanpaşa İlçesi'nde faaliyet gösteren Tetaş'a ait Özel Halk Otobüsleri de Bayramın 1. ve 2. günü ücretsiz olacaktır. Öte yandan, Ramazan Bayramı’nda Süleymanpaşa İlçesi'nde yeni şehir mezarlığına ziyaret amacıyla Tekirdağ Valiliği önünden otobüs kaldırılacak olup, arife ve bayram süresince de ücretsiz olarak halkımıza hizmet verecektir.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ses
ses - 3 ay Önce

Istanbul buyuksehir ankara buyuksehir daha bir cok buyuksehir var.Tekirdag dagda buyuksehir ama ulasim cerkezkoyde parayla ... Dusun....

Adem
Adem - 3 ay Önce

Çerkezköy neki seçim zamanı koydular sonrada çektiler geriye anca yola otopark yap para kazan

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510