Toplu ulaşımda değişiklik

Tekirdağ Toplu Taşıma Sistemi (TETUS) kapsamında, Çerkezköy’de ulaşım hizmetinde vatandaşlardan gelen talep ve şikâyetler üzerine yeni bir adım atıldı. Buna göre Kızılpınar ve Veliköy Mahallelerinde oturan vatandaşlar aktarma yapmadan Çerkezköy devlet Hastanesi’ne ulaşabilecek.

Çerkezköy Bakış
Toplu ulaşımda değişiklik

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’ün Kızılpınar ve Veliköy mahallelerinde TETUS kapsamında hizmet veren yolcu taşıma kooperatiflerinin güzergâhları, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezince (UKOME) alınan kararla yeniden düzenlendi. Yapılan yeni düzenlemeye göre söz konusu mahallelerde ikamet eden vatandaşlar, Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne aktarma yapmadan, ulaşım sağlayacak.

 

banner287
TETUS SİSTEMİNE ENTEGRE DÖNEMİ BAŞLADI


Diğer yandan düzenleme ile TETUS kapsamında dönüşümlerini tamamlayan ve Çerkezköy- Kızılpınar Mahallesi arasında toplu taşıma hizmeti veren S.S. 61 No.lu Kızılpınar Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ile Çerkezköy- Veliköy Mahallesi arasında toplu taşıma hizmeti veren S.S. 122 No.lu Veliköy Minibüs ve Otobüs ile Yolcu Taşıma Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin, hizmet verdiği araçlarına validatör takıp Elektronik Ücret Toplama Sistemine entegre olmaları sağlanmaya başladı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sema
Sema - 10 ay Önce

Karaağacada istiyoruz kisa zamanda inşAllah

Asayis
Asayis - 10 ay Önce

Cokk iyi olur halk icin yoksa aktarma yapmaktan randavuyu kacircaz

Ali kozan
Ali kozan - 10 ay Önce

Kapalıdan,gelen çerkezköy devlet hastanesine nasıl gelecek uçaklamı yoksa yürüyerekmi

..
.. @Ali kozan - 10 ay Önce

Kapaklıdan kapaklı devlet hastanesine gitmek istemeyeni nereden bilecekler?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306