Zabıta hijyen denetimlerini sürdürüyor

Kapaklı Belediyesi zabıta ekipleri ilçe genelindeki işletmelerde hijyen denetimlerini sürdürüyor. Ekipler, hijyen koşulları, ruhsat, vergi levhası ve satışı yapılan ürünlerin son kullanma tarihine yönelik denetimler gerçekleştiriyor.

çerkezköy bakış
Zabıta hijyen denetimlerini sürdürüyor

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, insan sağlığı konusunda çok hassas ve dikkatli olduklarını belirterek, “Vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla ürün ve hizmet alabilmeleri için aralıksız çalışıyoruz. Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz ilçemiz genelindeki işletmelere yönelik denetimlerini sürdürüyor. Ekiplerimiz hijyen koşulları, ruhsat, vergi levhası ve satışı yapılan ürünlerin son kullanma tarihinde denetimler gerçekleştiriyor. Kapaklı Belediyesi olarak insan sağlığını ilgilendiren konularda daha çok dikkat ediyoruz.  Vatandaşlarımızdan ricamız hijyenik olmadığına inandıkları işyerleri ve resmi üretim yapmayan işletmelerle alakalı bizleri bilgilendirmeliler. Bu ihbarlar bizim duruma anında müdahale etmemizi sağlayacak.” dedi.

banner287

GEREKLİ UYARILAR YAPILAMAYA DEVAM EDECEK


Zabıta Müdürlüğü ekipleri, uygun olmayan, eksikliği olan ve insan sağlığını olumsuz etkileyen iş yerlerine gerekli uyarılar yapmayı sürdürüyor. Ayrıca ekiplerin ilçe genelinde yaptığı denetimlerin periyodik aralıklarla devam edeceği belirtildi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306