Edirne İl Jandarma Komutanlığı Haberleri

Edirne İl Jandarma Komutanlığı haberleri ve güncel Edirne İl Jandarma Komutanlığı gelişmeleri, Edirne İl Jandarma Komutanlığı ile ilgili tüm video, Edirne İl Jandarma Komutanlığı fotoğrafları ve Edirne İl Jandarma Komutanlığı haberleri Çerkezköy Bakış | Güncel Tekirdağ Haberleri sitemizde


Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, İpsala'da tarihi eser kaçakçılığıyla mücadele kapsamında bir operasyon düzenledi.

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, göçmen kaçakçılığıyla mücadele kapsamında son bir haftada 11 organizatörü ve 232 göçmen kaçağını yakaladı.

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, kaçakçılıkla mücadele kapsamında İpsala'da kaçak alkol operasyonu düzenledi.

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı  aranan şahısların yakalanmasına yönelik yaptığı çalışmalarda bir kişiyi daha yakaladı.

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Timleri ve JASAT Dedektifleri tarafından Keşan ilçesinde yapılan operasyonda, ormanlık alandan dikenli tel çalmaya çalışan...

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri Edirne'nin Keşan ilçesine bağlı Çeltik Mahallesi'nde vatandaşlara trafik güvenliğine yönelik bilgilendirmede bulundu.

Gündem

Düzensiz göçmen kaçakçılığına yönelik çalışmalarını sürdüren Edirne İl Jandarma Komutanlığı, 21 düzensiz göçmeni yakaladı.

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen operasyonda tefecilik yaptığı tespit edilen 6 şüpheli gözaltına alındı.

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, Gala Gölü Tabiat Parkı'nda hava destekli drone kamera ve devriye faaliyetlerine devam ediyor.

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, son 2 günde önemli başarılara imza attı.

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması ekipleri, denetimlerini sürdürüyor.

Gündem

Göçmen kaçakçılığı ile mücadele kapsamında hava destekli operasyonlar düzenleyen Edirne İl Jandarma Komutanlığı, 8 organizatör şahıs, 6 araç ve 218...

Genel

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, göç yolunda hasta ve yorgun düşüp göçünü tamamlayamayan pelikanların sorumluluk bölgesi dahilinde bakımını yaptı.

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesinde kaçakçılık olaylarının engellenmesine yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan terör ve suçla mücadelesinde 12 kişi yakalanarak adli makamlara teslim edildi.

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, terörle mücadele kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, son bir haftada FETÖ Silahlı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden...

Gündem

Edirne İl Jandarma Komutanlığı, Meriç ilçesinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik araştırma ve takip başlattı.

Gündem

Siber suçların önlenmesine yönelik bilgilendirme çalışmalarını sürdüren Edirne İl Jandarma Komutanlığı, Edirne'nin Keşan ilçesindeki ilk ve orta dereceli okullarda öğrenim...

Edirne

Edirne’de jandarma ekiplerinin son 1 hafta içinde yaptığı denetimlerde 1090 düzensiz göçmen yakalandı.