Kanal D'nin sevilen dizisi İnci Taneleri, her hafta Perşembe akşamı izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesiyle büyük ilgi gören İnci Taneleri, yeni bölüm fragmanı ile de sosyal medyada gündem oldu. "İnci Taneleri yeni bölümde neler olacak?" sorusu, dizinin hayranları tarafından heyecanla araştırılıyor.

İnci Taneleri 13. bölüm fragmanı

İnci Taneleri 13. bölüm fragmanında, Sırat'ın patronuna yaptığı ihanetin ortaya çıkmasıyla büyük bir kaos yaşanıyor. Öldüresiye dövülen Sırat'ın akıbeti belirsizliğini korurken, Aleyna'nın da bu ihanetten etkilenip etkilenmeyeceği merak konusu.

Azem ve Cihan, yıllardır aradıkları Nehir'e ulaşabilmek için güçlerini birleştirme kararı alıyor. Gerçek baba oğul olabilmelerinin ve ailelerini dağıtan sırrı çözmenin tek yolunun Nehir'i bulmak olduğunun farkında olan Azem ve Cihan, bu zorlu yolda birlikte yürümeye kararlı.

Zahir'den haber bekleyen Dilber, ummadığı anda gelen telefonla büyük bir şok yaşıyor. Kaçak yaşamaktan bunalan Zahir, Dilber'in karşısına çıkıyor. Bu beklenmedik gelişme, Dilber ve Azem'in ilişkisini nasıl etkileyecek?

Azem hakkında öğrendiklerini sindirmeye çalışan Piraye, sonunda Dilber ile yüzleşiyor. Hiç beklemediği bir anda Piraye ve Dilber'i karşısında gören Azem ise büyük bir şaşkınlık yaşıyor.

Son zamanlarda yaşadığı tüm olaylar sonrası hayatını sorgulamaya başlayan Azem, Dilber ve Piraye arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Yaşadığı büyük ikilemde nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor.

Baharı müjdeleyen Erguvan Bayramı geleneği düzenlendi Baharı müjdeleyen Erguvan Bayramı geleneği düzenlendi

Dilber'le yaşadığı tartışma sonrası otele dönen Azem, telefonuna gelen mesajla şoke oluyor. Kimden geldiği bilinmeyen bu mesaj, Azem'in hayatını nasıl etkileyecek? Tüm bu soruların cevabı, İnci Taneleri 13. bölümde!

Kaynak: HABER MERKEZİ