Kanal D’nin BKM imzalı dizisi “Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” perşembe akşamları yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yılmaz Erdoğan’ın hayat verdiği Azem Yücedağ karakterinin hayata tutunma hikayesini anlatan İnci Taneleri dizisinde bu hafta Azem, Nehir’in izini buldu. İzleyiciler heyecanla İnci Taneleri 17. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Peki, İnci Taneleri 17. bölümde neler olacak?

Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümün final sahnesi izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Nehir’in Azem ile aynı restoranda bulunduğu anlarda nefesler tutuldu. Babası Azem’i karşısında gören Nehir, hızlıca mekandan uzaklaşırken Azem ise Nehir’in soyadının Arcan olduğunu öğrendi. Bu hafta ise Azem, kendisini takip eden arabanın ait olduğu holdinge yeniden gidiyor. İzleyiciler şimdi, İnci Taneleri 17. bölüm fragmanının yayınlanmasını bekliyor.

İnci Taneleri 16. Bölümde Neler Oldu?

İnci Taneleri dizisinin bu haftaki bölümünde, Nehir, Azem’in kendisine ulaşmasını engellemek için elinden geleni yapar. Ancak Azem, sonunda bu gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Cihan, babası ve ablası arasında kalır ve hangi tarafı seçeceğini bilemez. Ayrıca Rezzan ile başlarının belaya girmesi an meselesidir.

Dilber, hayatına bir karabasan gibi çöken Zahir’den tamamen kurtulmak için gözünü iyice karartır. Piraye, Cenk ile olan ilişkisini bitirip Azem’e yeni bir adım atmayı düşünürken, hayatının en büyük şoklarından birini yaşar.

Özcan, şehit Mustafa Kayın'ın ailesini evinde ziyaret etti Özcan, şehit Mustafa Kayın'ın ailesini evinde ziyaret etti

BKM imzalı “Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan’ın yanı sıra Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Sera Kutlubey, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Bora Cengiz ve Gülenay Kalkan yer alıyor. Herkesin ‘inci’likli bir hikayesinin olduğu projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

İnci Taneleri 17. bölüm fragmanı izle Kanal D yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak. İnci Taneleri fragmanlarını izlemek için tıklayın

Kaynak: HABER MERKEZİ