Yeşilçam'ın yakışıklı jönü Kadir İnanır, sağlık sorunları nedeniyle yeniden hastaneye kaldırıldı. Mart ayında beynine giden damarlarından birine pıhtı atması nedeniyle hastaneye yatırılan Kadir İnanır, Beykoz'daki evinde bugün rahatsızlanınca tekrar hastaneye götürüldü. Hayranları, "Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl, neden hastaneye kaldırıldı?" sorusunun yanıtını merak ediyor. İşte Kadir İnanır'ın son durumu hakkında detaylar...

Kadir İnanır'ın Sağlık Durumu

75 yaşındaki ünlü oyuncu Kadir İnanır, bugün yaşadığı bir sağlık problemi nedeniyle Beykoz'daki evinden Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi'ne kaldırıldı. İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili henüz net bir bilgi bulunmamakla birlikte, doktorların ilerleyen saatlerde açıklama yapması bekleniyor. Kadir İnanır'ın hayranları ve sevenleri, ünlü oyuncunun durumunu yakından takip ediyor.

Jülide Kural'dan Açıklama

Stratejik plan anketleri gerçekleştiriliyor Stratejik plan anketleri gerçekleştiriliyor

Kadir İnanır'ın 23 yıllık hayat arkadaşı Jülide Kural, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Kamuoyuna duyurulur

Değerli Halkımız;

Bildiğiniz üzere Kadir İnanır, bir süredir fizik tedavisine devam etmekteydi. En başından beri bu süreci yöneten Türkiye'nin en önemli beyin cerrahlarından Uğur Türe'nin yönlendirmesiyle, zaman zaman olduğu gibi 29 Mayıs günü de bir tür check-up amacıyla kontrollerini gerçekleştirmek üzere Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'ne gelmiş bulunmaktadır. Birkaç gün sürecek olan rutin kontrollerinin ardından fizik tedaviye devam edecektir. Önemli, yaşamsal risk barındıran herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Kadir İnanır'ı seven ve onun sağlığı için kaygı duyan sizlerin ne denli merakla bu süreci takip ettiğinize yakından tanığım. Bu konuda çıkan haberler kimi zaman gerçeği yansıtmadığından bu kısa açıklamayı sizinle paylaşmanın doğru olduğuna inanıyorum.

Kadir İnanır, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nde Uğur Türe ve tüm sağlık çalışanlarının emeğiyle tedavi sürecine devam etmektedir. Bu süreç salt kontrol amaçlı oluşmuştur. Önemli bir gelişme olduğunda sizinle bunu paylaşacağımdan emin olabilirsiniz. Tek ricam çıkacak gerçek dışı haberlere kulağınızı tıkamamanızdır. Tahmin edeceğiniz gibi bu tür durumlar uzun soluklu ve emek isteyen bir zaman diliminde ancak sonuca ulaşabilir. Bu sabrın ve özenin siz sevenlerinde olduğuna inanıyorum. Bu konudaki en büyük güvencemiz Kadir İnanır'ın mücadele gücü ve kararlılığıdır.

Hepimizin bildiği gibi bu ülke topraklarının onun sağduyusuna, vicdanına ve değiştirebilme gücüne ihtiyacı var.

Saygılarımla

Jülide Kural"

Kadir İnanır'ın sağlık durumu ve tedavi süreciyle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: HABER MERKEZİ