Emlak Vergileri 2. taksit ödemeleri başladı

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. taksit ödemelerinin başladığını hatırlatarak vatandaşların ödemelerini son güne bırakmamaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Emlak Vergileri  2. taksit ödemeleri başladı
Çerkezköy Bakış - Kapaklı’da Emlak Vergileri 2.Taksit ödemeleri 30 Kasım’da sona erecek.
“KISA SÜREDE ÖDENİYOR”
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hayatı kolaylaştırmak, yaşanabilir bir şehir sunmak için çalıştıklarını belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı  “Kapaklı Belediyesi’ne Emlak vergisi ödeyen vatandaşlarımız 1 dakika gibi kısa sürede ödeme yapabilmektedir. Vatandaşlarımız Belediyemiz internet sitesi www.kapakli.bel.tr üzerinden e-belediye uygulamaları ile kredi kartıyla ayrıca Türkiye Halk Bankası veznelerinden ödeme kolaylıkları sunuyoruz” dedi.
banner287
“HİZMET OLARAK GERİ DÖNÜYOR”
Başkan Mandalı açıklamasında, “Vatandaşımızın ödediği vergileri vatandaşımıza hizmet olarak geri ödüyoruz. Konutların emlak, işyerlerinin çevre temizlik ve ilan-reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri Kasım ayında yapılıyor. Vergi ödemelerinde vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamaması için vergilerini 30 Kasım 2015 Pazartesi gününe kadar vergilerini ödemelerini ve son güne kalmamalarını tavsiye ediyoruz” şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2015, 12:31

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306