Kaymakam atanmasını bekliyoruz

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan dernek üyeleriyle birlikte AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan’a Kapaklı’nın ilçe olması nedeniyle ‘hayırlı olsun’ ziyarette bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek gazilere teşekkür eden AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan “Henüz kaymakam atanmaması nedeniyle Kapaklı’da resmi kurumlar çalışmaya başlamadı. Kaymakam atanmasını bekliyoruz.’’ Dedi.

Kaymakam atanmasını bekliyoruz
ÇerkezköyBakış - Kapaklı’nın ilçe olması nedeniyle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği Üyeleri, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.
“İLK ZİYARETÇİMİZ SİZLER OLDUNUZ’’
Büyükşehir yasası kapsamında Kapaklı’nın ilçe olmasıyla birlikte Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ile dernek üyeleri AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan’ı makamında ziyaret etti. Kapaklı’nın ilçe statüsüne getirilmesinin ardından ilk ziyaretin gaziler tarafından gerçekleştirildiğini söyleyerek gazilere teşekkür eden Ali Osman Orhan “İlçe olmamıza rağmen Kaymakam ataması henüz yapılmadığından devlet kurumları henüz faaliyete geçmedi. Kaymakam atamasını bekliyoruz.’’ Dedi.
ERTEM’E TEŞEKKÜR ETTİ
Kapaklı’da 20’ye yakın üyelerinin olduğunu söyleyen Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’in kendilerine çok büyük katkılar sunduğunu ifade eden Hasan Hüseyin Yarlıgan, “Temsilcilik binamızı yaparak bizlere teslim etti. Son olarak da bizleri Kıbrıs’a gönderdi. Kendisi Hac’da olmasına karşın bizleri ziyaretimizde telefonla arayarak ihtiyacımız olup olmadığını sordu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.’’ Diye konuştu.“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ’’
AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, yerel seçimlere hazırlandıklarını söyleyerek “Belediye AK Parti’ye geçtiğinde bizler de sizlerin ne ihtiyacı varsa karşılamaya çalışacağız. Kapaklı’da sizlerin bir her zaman çalabileceği bir kapı olacak’’ ifadelerine yer verdi.
“KAPAKLI BELEDİYESİ SINIFTA KALDI’’
Çerkezköy Belediyesi’nin ihtiyacı olan herkese yardım elini uzattığını kaydeden Orhan şunları söyledi: “Çerkezköy Belediyesi engellilere de çok yardımcı oldu. Özellikle yapımı devam eden engelli bakım ve konak evi de bunun en iyi göstergesidir. Yapılan faaliyetler ve yardımlar bakımından Kapaklı Belediyesi sınıfta kalmıştır. Ne engellilere ne de gazilere yönelik olumlu bir yaklaşımları olmamıştır. Kapaklı’da teşkilatsız bir belediye var. Tek başına sürdürülen hükümdarlığa seçim zamanında dur denilecektir. Seçimlerden sonra inşallah Kapaklımızın makus talihini değiştireceğiz. Teşkilatımızla birlikte belediye başkanını da en iyi şekilde çalıştıracağız”
FİKİR ALIŞVERİŞİNİN ARDINDAN ZİYARET SONA ERDİ
Karşılıklı fikir alışverişlerinin ardından Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği üyeleri ziyaretlerini sonlandırdılar.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 09:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
kapaklılı
kapaklılı - 6 yıl Önce

kapaklı belediyesi hangi konuda sınıfı geçdiki çarpık çarpık yapılaşmalar,çamurdan geçilmeyen yollar,boşu boşuna beton atılıp bozulan yollar,iki kişinin yan yana yürüyemediği işgal edilmiş kaldırımlar say say bitmez kapaklı köyümüzde

vatandas
vatandas - 6 yıl Önce

bu milleti çamur içinde yürütüceksin senden iyisi olmaz . sayın mandalı yaptı da ne oldu yolları , başından beri söyledi bekleylim doğalgaz gelicek , tredaş çalışmaları olucak vs vs dedi kim dinledi. yok yolum çamur yok şöyle yok böyle . sonra boşu boşına atılan yol dio bu alttaki vatandas :)

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510