Zabıtadan Pazar denetimi

Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı pazar denetim ekipleri, ilçede kurulan halk pazarlarında tezgahlardaki teraziler ve etiketler kontrol edildi.

Zabıtadan Pazar denetimi

Çerkezköy Bakış - İlçede kurulan pazarda fiyat etiketi denetimi yapan Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri sebze ve meyve tezgahlarında etiket bulundurmayan pazar esnafını uyararak ihbarname bıraktı. Ekipler aynı zamanda esnaflara terazi ve tartı aletleri ile genel hijyen kuralları konusunda uyarılarda bulundu. Kapaklı Zabıta Müdürlüğü ekipleri, denetimlerin vatandaşın hem sağlığı hem de maddi açıdan haksızlığa uğramaması adına çok önemli olduğu ifade etti.

banner287
“DENETİMLERİMİZ SÜRECEK”
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin denetimlerini aralıksız sürdürdüğünü belirterek, "Ekiplerimiz sebze pazarı ve diğer tezgahlarda etiket denetimi uygulamasına başladı. Ekiplerimiz etiket denetiminin yanı sıra hijyen ve diğer konularda da pazar yerlerinde denetimler gerçekleştiriyor. Yapılan denetimler ile vatandaşlarımızın hem sağlığını korunması hem de maddi açıdan zarar görmesinin önüne geçmek için bu denetimler gerekli. Vatandaşın hakkı ve sağlığı her şeyden önemlidir. Halkımızdan ve esnaflarımızdan ricamız bizlere yardımcı olmaları" diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2018, 17:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş..
Vatandaş.. - 1 yıl Önce

Çerkezköy pazarını denetlesin..önde iyisi arkada çürük ezik hele pazarcı poşeti baglıyorsa tam faciaa

Ali ihsan Evrenci
Ali ihsan Evrenci - 1 yıl Önce

Önce fiyatlar doğru yazılsın mesala kocaman 4 lira ufacık kenara 99 neden 5 lira deyil.Kocaman 5 lira alt köşeye ufacık yarım kg.
En Önemli Terazi rakamlarını hiç kimse göremiyor koy teraziyi meydana herkres
Ne kadar aldığı görsün Saygılarımla.

Halil İbrahim aydın
Halil İbrahim aydın - 1 yıl Önce

Bence fiyat ları etiketi değişmesi lazım herşey çok pahalı bir askeri ücret alan bir kişi pazar alışverişin zor yapıyor bu vatan taş bu millete rahat bir nefes alsın artık hayırlı akşamlar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306