Fabrikalardan dolayı yoğun göç alan ve nüfusu her geçen gün artan Çerkezköy’e yeni işletmeler açılmaya devam ediyor.

Luvoco River Cafe’nin açılışına Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yıldırım, Gana Exel Türkiye üst düzey yöneticileri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda kişi katıldı.

KAHVENİN İÇERİSİNDE KAFEİN YOK

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından konuşan Gana Exel Türkiye’den Abdullah Altuntaş, “Gana Exel’imizin Luvoco Franchising bölümümüz var. Şuanda birçok ilimizde ve ilçemizde bununla alakalı birçok çalışmamız var. Çorlu’da da şuan 2 adet şubemiz var. İnşallah Çerkezköy’de de Turgay beyle beraber burada açılışımızı yapmış olduk Luvoco markasıyla. Gana Exel Malezya kökenli bir kahve firması. Firmamızın üretmiş olduğu kahveler tamamen sağlık üzerine. İnsanlar ağız damak tadı olarak güzel bir kahve tatmak istiyor. Kahvemizin içerisinde kafein oranı olmadığı için insanlarda mide vb. gibi rahatsızlıklar varsa bunlarla alakalıda çok ciddi çözümleri olan tamamen sağlık üzerine bir kahve. Tüm Çerkezköy’de ki kahve severleri buraya gelip Luvoco’yu denemeliler. Sonrasında tekrar gelip kahve içmek isteyeceklerdir. Müşterilerimiz kahvemizi tüketirken, dışarıdan içtikleri bir kahve ile arasındaki farkı hissedeceklerdir. Güzel kahve içmek için güzel bir mekân olması gerekiyor. Bu mekâna da sahip olunması için birilerinin vesile olması gerekiyor. Çerkezköy’de de Turgay Bey ile açılışına vesile olduğumuz kafemize tüm Çerkezköylü vatandaşlarımızı bekliyoruz. Bu ekonomik krizde böyle işletme açan insanlar biz diyoruz ki, bu insanlar hem girişimci vatanı seven insanlar. Bu işletmeleri el üstünde tutmamız gerekir diye düşünüyorum. Böyle işletmeleri açmak için çok ciddi kararlılık ve azim gerekiyor. Bu kararlılık ve azmi de Turgay Bey gösterdi. Kendisine teşekkür ediyorum.  Tekrardan Çerkezköy’ümüze ve Turgay Bey’e Luvoco kafemiz hayırlı ve uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Turgay Dirmenci, kendisine gelen tebrikleri kabul etti. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından davetlilere ikramlarda bulunuldu.

kafe2-1

kafe1-1

TÜGVA genel kurul toplantısı gerçekleştirildi TÜGVA genel kurul toplantısı gerçekleştirildi


 

Kaynak: Hilal SAVTEKİN