Şehidimizden yürek dağlayan paylaşım

İdlib'de rejim unsurlarının saldırısı sonucu şehit olan Saraylı 24 yaşındaki Piyade Onbaşı Nihat Kara'nın sosyal medya hesabından İdlip'te paylaştığı silah arkadaşları ile çekildiği fotoğraf ve Suriyeli çocuklarla futbol oynadığı görüntüler yürek dağladı.

Şehidimizden yürek dağlayan paylaşım

Çerkezköy Bakış- İdlib'de rejim unsurlarının saldırısı sonucu şehit olan Saraylı 24 yaşındaki Piyade Onbaşı Nihat Kara’nın (sağ baştaki) sosyal medya hesabından İdlip’te paylaştığı silah arkadaşları ile çekildiği fotoğraf ve Suriyeli çocuklarla futbol oynadığı görüntüler yürek dağladı.

Suriye'nin İdlib bölgesinde Esed rejiminin hava saldırıları sonucu şehit olan 33 asker arasında yer alan Piyade Onbaşı Nihat Kara’nın kısa bir süre önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım görenleri hüzne boğdu. 
Geçtiğimiz 20 Ocak günü sosyal medya hesabından “Suriyeli Çocuklarla” başlığı ile paylaştığı videoda şehit Kara’nın İdlib’te Suriyeli çocuklarla futbol oynarken görülüyor. 49 saniyelik video da çocukların ve şehidimizin oldukça keyifli olduğu görüntülere yansıyor.
Şehit Kara geçtiğimiz 18 Şubat günü ise sosyal medya hesabından silah arkadaşları ile birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşarak altına da  “Sefer bizim, zafer Allah'ın” notu düştü.