Türkiye’nin sevilen iki ünlü ismi Ufuk Özkan ve Rojda Demirel’in komedi türü tiyatro oyunu, Çerkezköy’ü kahkahaya boğacak.

OYUNUN ÖZETİ

Boşanmak üzere olan bir çiftin son buluşmasında neler yaşanabilir? Ya bu son buluşulan yer aslında ilk buluşulan yer ise? Geçmişi masaya yatırmayı düşünen Ayhan ve Özlem çifti Krizantem çay bahçesinin masasını seçince ortaya eğlenceli bir sonuç çıkar mı?

Her aşk biraz Komiktir, Arabesk Müzikali, Kadın Kafası ve Emlakçıyı Beklerken oyunlarının yazarı İrfan Kangı’Dan bu kez boşanmayı düşünen çiftlerin gerçekte nasıl davranması gerektiğini eğlenceli bir dille anlatan tek perdelik bir komedi oyunu olan “Seviyorsan Git Ayrıl Bence” hepimizin bir şekilde şahit olduğu aile içi uyuşmazlıkları sahneye taşıyor.

Çocuklar “Bolt”u beğeni ile izledi Çocuklar “Bolt”u beğeni ile izledi

Tüm bu hesaplaşma içinde adeta seyircinin tarafsız bir hakem gibi temsilini yapan eğlenceli bir garsonun da olaylara dahil olması ile 1 saat 15 dakikalık eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor.

ÜCRETSİZ OLARAK SAHNELENECEK

23 Aralık Cumartesi günü saat 19:00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek olan "Seviyorsan Git Ayrıl Bence" isimli tiyatro gösterimine gitmek isteyenler ücretsiz olan biletlerini 21,22 ve 23 Aralık tarihlerinde 08:00-17:00 saatleri arası Atatürk Kültür Merkezi’nden temin edebilirler.
 

Kaynak: Hilal SAVTEKİN