Sporculardan Kaymakam Duru'ya ziyaret

Çerkezköy Belediyesi Sağırlar Gençlik Spor Kulübü Başkanı Şahin Yılmaz ve sporcular, Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru'yu ziyaret etti.

Sporculardan Kaymakam Duru'ya ziyaret

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, Çerkezköy Belediyesi Sağırlar Gençlik Spor Kulübünü makamında ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve “Alkışlar Engelleri Aşmış Sporcularımıza” diyen Duru, “Sakarya’da oynanan Türkiye İşitme Engellileri Müsabakalarında rakiplerini yenerek Türkiye İşitme Engelliler Süper Ligine yükselmeye hak kazanan Çerkezköy Belediyesi Sağırlar Gençlik Spor Kulübü Başkanı Şahin Yılmaz ve engelli sporcu kardeşlerim ziyaretimize geldiler. Ziyarette Kulüp Başkanı Şahin Yılmaz ve engelleri aşmış sporcularımız kupayı bizlere takdim ederken, antrenör Koray Malkoç da işaret dili ile ismimin yazılı olduğu “iletişim Engel Tanımaz” çerçevesini hediye ettiler. Bu güzel ve anlamlı hediye için kulüp yönetici ve sporcularına çok teşekkür ettim. Aktif spor yapmış ve yapan bir olarak değerli misafirlerime her zaman her türlü sporun ve sporcunun yanında ve destekçisi olacağımı belirtiyorum. Engelleri aşmış sporcularımızı alkışlayarak kendilerine daima başarılı olmalarını diledim” dedi.