Survivor 2024'te heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ada konseyinde yaşanan gerilimler ve beklenmedik elenmeler yarışmacılar arasındaki rekabeti daha da kızıştırdı. Yeni haftanın başlamasıyla birlikte, heyecanla beklenen Survivor dokunulmazlık oyunu için takımlar yeniden oluşturuldu. Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?  14 Mayıs Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu?

İnşaat kazısında ceset bulundu İnşaat kazısında ceset bulundu

Kaptanlık oyununu kazanan Nefise ve Seda, mavi ve kırmızı takımların kaptanları oldu. Takım arkadaşlarını seçen kaptanlar, Survivor yeni takımlarını belirledi. Mavi takımda Seda, Nagihan, Hilmicem, Atakan, Merve ve Özgür yer alırken, kırmızı takımda Batuhan, Yunus Emre, Ogeday, Nefise, Aleyna ve Damlacan mücadele edecek.

Dokunulmazlık Kimin Olacak?

Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusu, yarışmanın takipçileri tarafından merakla araştırılıyor. İlk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanmış ve mavi takım eleme potasına girmişti. Survivor 2. eleme adayı kim olacak sorusu, mavi takımın kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından iyice belirginleşti.

Mavi takımda yapılan oylama sonucunda ilk eleme adayı Özgür olmuştu. Survivor 14 Mayıs eleme adayı ise bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyununun ardından belli olacak. Kaybeden takımda yapılacak oylama ile ikinci eleme adayı belirlenerek, bir yarışmacı daha adaya veda etme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ