Survivor All Star 2024'ün 12 Mayıs tarihli nefes kesen 111. bölümünde, Dominik yolculuğu sona eren isim Sercan Yıldırım oldu. Büyük finale haftalar kala, heyecanın dorukta olduğu yarışmada, eleme adayları Atakan, Aleyna, Sercan ve Yunus Emre, adada kalmak için kıyasıya bir mücadeleye girdi. İlk kez kadın ve erkek yarışmacıların karma olarak mücadele ettiği eleme düellosu, izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

Eleme Potasında Nefesler Tutuldu

Uyuşturucu operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı Uyuşturucu operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı

Performans eşleşmeleri sonucunda ilk turda Yunus Emre ve Sercan karşı karşıya geldi. Gerilim dolu mücadelenin sonunda 5-4'lük skorla Yunus Emre, eleme potasından çıkan ilk isim oldu. İkinci turda ise Atakan, Aleyna'yı 5-0 gibi ezici bir skorla mağlup ederek adada kalmayı garantiledi.

Final turunda ise Survivor tarihinin en dikkat çekici düellolarından biri yaşandı. İlk kez bir kadın ve erkek yarışmacı, eleme potasında karşı karşıya geldi. Aleyna Kalaycıoğlu ve Sercan Yıldırım arasında geçen nefes kesen mücadele, Aleyna'nın 5-1'lik skorla galibiyetiyle sonuçlandı. Böylece Sercan Yıldırım, Survivor All Star'a veda eden isim oldu.

Sercan Yıldırım'dan Duygusal Veda

Adaya veda eden Sercan Yıldırım, son konuşmasında, yarışma boyunca elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını ve üzgün olmasına rağmen başı dik bir şekilde ayrılacağını söyledi. Rekabeti kızıştırmak için zaman zaman agresif tavırlar sergilediğini belirten Yıldırım, kimseyi kırmak istemediğini ifade etti. Ailesini, dostlarını ve sporcularını çok özlediğini dile getiren Yıldırım, izleyicilerden haklarını helal etmelerini istedi.

Survivor All Star'da Heyecan Devam Ediyor

Sercan Yıldırım'ın elenmesiyle birlikte Survivor All Star'da heyecan bir kat daha arttı. Büyük finale doğru adım adım ilerleyen yarışmada, kalan yarışmacılar, şampiyonluk kupasını kazanmak için mücadelelerine devam edecek. Kimin adaya veda edeceği, kimin finale kalacağı ise ilerleyen haftalarda belli olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ