Tekirdağ Valisi Yıldırım, esnaf temsilcileriyle bir araya geldi

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Süleymanpaşa ilçesinde şehir içi yolcu taşımacılığı yapan esnaf temsilcileriyle bir araya geldi.

Tekirdağ Valisi Yıldırım, esnaf temsilcileriyle bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - Vali Yıldırım,  burada yaptığı konuşmada, trafik kurallarına uyuma konusunda herkesin dikkatli olması gerektiğini söyledi.Taşımacılık yapan esnafın vatandaşlara en iyi hizmeti sunma gayesinde olması gerektiğini ifade eden Vali Yıldırım, şunları kaydetti. "Trafik kurallarına, yolların korunmasına en çok sizlerin dikkat etmesi gerekiyor. Araçlar, sizin ekmek teknelerinizdir. Ekmek teknelerinizi kimlere verdiğinize dikkat etmeniz gerekiyor. Teslim ettiğiniz kişilerin uyuşturucu kullanıp kullanmadığına, suça karışıp karışmadığına, hizmet verdiği insana nasıl davrandığına dikkat etmeniz çok önemlidir. Bu konulara dikkat ederseniz halkımıza daha iyi hizmet vermiş olursunuz."
Konuşmaların ardından Trafik Denetleme Şube Müdürü Murat Tabak, şehir içi yolcu taşımacılığında trafikte yaşanan aksaklıklar ve alınan tedbirlerle ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Daha sonra şehir içi yolcu taşımacılığı yapan esnaf temsilcileri, Vali Aziz Yıldırım ve İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın'a taleplerini iletti. AA