Tekirdağ'da futbol turnuvası düzenlendi

"Geleneksel İlkay Erdoğan Kırsal Mahalleler Arası Futbol Turnuvası"nın ikincisi Bıyıkali Mahallesi'nde devam ediyor.

Tekirdağ'da futbol turnuvası düzenlendi

Çerkezköy Bakış - Süleymanpaşa ilçesindeki 12 kırsal mahalle takımının katıldığı turnuva Ramazan Bayramı'nın birinci gününden itibaren birbirinden çekişmeli maçlara sahne oldu. Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel de karşılaşmaları takip etti.

Köseilyaspor, Selçukspor, Yağcıspor ve Nusratlıspor'un yer aldığı A grubunda oynadığı 3 maçı da kazanan Köseilyasspor, grubu lider tamamlayarak adını yarı finallere yazdıran ilk takım oldu.
Kaşıkçıspor, Bıyıkalispor, Ferhadanlıspor ve Yukarı Kılıçlıspor'un yer aldığı B grubunda Kaşıkçıspor 2 galibiyet 1 beraberlik alarak grubu lider tamamlarken 2 galibiyet alan Bıyıkalispor averajla en iyi ikinci olarak yarı finale çıkmayı başardı.
Hacıköyspor, Emiryakupspor, İnecikspor ve Karabezirganspor'un şampiyonluk mücadelesi verdiği C grubunda ise tüm maçlarını kazanan Hacıköyspor yarı finale çıkan son takım oldu.
Öte yandan yarı final eşleşmeleri de belli olurken 7 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00'de Bıyıkalispor ile Köseilyasspor adını finale yazdırmak için mücadele edecek.
Yarı finalin ikinci maçında yine cumartesi günü saat 17.30'da Hacıköyspor ile Kaşıkçıspor karşılaşacak.
Yarı final maçlarının ardından üçüncülük ve final maçları oynanacak. Geleneksel İlkay Erdoğan Kırsal Mahalleler Arası Futbol Turnuvası 8 Mayıs Pazar günü ödül töreniyle sona erecek.AA