Tıp Bayramı kutlandı

Marmaraereğlisi Belediye Başkan yardımcısı İrfan Tütün, Belediye Başkanı İbrahim Uyan adına sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı.

Tıp Bayramı kutlandı

Çerkezköy Bakış - Marmaraereğlisi Belediye Başkan yardımcısı İrfan Tütün, Belediye Başkanı İbrahim Uyan adına sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı. İlçe Devlet Hastanesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve  Aile Hekimliklerini ziyaret eden Başkan Yardımcısı ve beraberindeki heyet Başkan'ın hediyesini de sağlık çalışanlarına takdim etti.

TEK TEK KUTLADI

Marmaraereğlisi Belediyesi Sağlık çalışanlarını da unutmadı. Başkan Yardımcısı İrfan Tütün ve beraberindeki heyet ilk olarak İlçe Devlet Hastanesi Baş Hekimi Dr. Raif Üzmez ve hastane personelini ziyaret etti ve tek tek Tıp Bayramını kutladı.
Devlet Hastanesi Başhekimi Üzmez, yeni atandığını ve ilçede hastahane olarak acil ihtiyaçları gidermek için çalıştıklarını aktardı. Başkan Yardımcısı İrfan Tütün ise belediye olarak gereken desteği geçmişte olduğu gibi yine vereceklerini söyledi.

YENİDEN BİR ARAYA GELİNECEK

İrfan Tütün ve beraberindekiler daha sonra İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlkay Akça ve personelini ziyaret ederek haftalarını kutladı. Yapılan ziyarette ilçe ile ilgili kurumlar arası ortak projelerle vatandaşa sağlık hizmeti götürmek için görüş birliği ortaya çıktı. Önümüzdeki günlerde böyle bir çalışma için yeniden bir araya gelinmesine karar verildi.
Marmaraereğlisi Belediye  Başkan Yardımcısı İrfan Tütün, Basın ve Halkla İlişkiler ile Kültür ve Sosyal İşler Sorumlusundan oluşan heyet Yeniçiftlik ve Sultanköy'de bulunan Aile hekimlerini ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek Tıp Bayramlarını kutladı.