Televizyon izleyicileri için heyecan dolu bir Perşembe akşamı! 2 Mayıs 2024 tarihli TV yayın akışı, birbirinden iddialı dizi, film ve program seçenekleriyle dolu. Kanal D, Show TV, ATV, TRT 1, Star TV, TV8 ve FOX gibi popüler kanallar, izleyicilere keyifli bir akşam geçirmek için zengin bir içerik sunuyor. Peki, bu akşam hangi diziler var? İşte, 2 Mayıs 2024 Perşembe günü televizyon ekranlarında sizleri bekleyen diziler, programlar ve filmler…

İnşaat kazısında ceset bulundu İnşaat kazısında ceset bulundu

Perşembe Akşamı Hangi Diziler Var? Kanal Kanal TV Yayın Akışı

2 Mayıs 2024 Perşembe akşamı, televizyon kanallarında birbirinden ilgi çekici dizilerin yeni bölümleri yayınlanacak. İşte, kanal kanal TV yayın akışı ve bu akşam izleyeceğiniz diziler:

Kanal D: Kanal D'nin sevilen dizisi İnci Taneleri, bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizi, saat 20:00'da izleyicilerle buluşacak.

ATV: ATV ekranlarında ise heyecan dolu dizisi Aldatmak, yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicilerini bekliyor.

Star TV: Star TV'nin yeni dizisi Sakla Beni, bu akşam saat 20:00'da ilk bölümüyle ekranlara geliyor.

Show TV: Show TV ekranlarında ise kahkaha dolu Güldür Güldür Show, saat 20:00'da izleyicileriyle buluşacak.

TRT 1: TRT 1'in beğeniyle izlenen dizisi Kül Masalı, bu akşam yeni bölümüyle saat 20:00'da ekranlarda olacak.

FOX: FOX TV'nin sevilen dizilerinden Yasak Elma ve Adım Farah, bu akşam yeni bölümleriyle izleyicilerini ekrana kilitleyecek.

TV8: TV8 ekranlarında ise heyecan fırtınası Survivor All Star 2024, yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicileriyle buluşacak.

2 Mayıs 2024 Perşembe akşamı televizyon yayın akışında, dizilerin yanı sıra birbirinden eğlenceli programlar ve filmler de yer alıyor. Show TV'de Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme, ATV'de Esra Erol'da, Kanal D'de Gelinim Mutfakta ve Arka Sokaklar, Star TV'de Zahide Yetiş'le ve Güzel Köylü, TV8'de Zuhal Topal'la Yemekteyiz gibi programlar, gündüz kuşağında izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Akşam kuşağında ise Show TV'de Sandık Kokusu, ATV'de Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor ve Ben Bu Cihana Sığmazam, Kanal D'de Yerli Dizi kuşağı, Star TV'de Yalı Çapkını, TV8'de Cevap Ver Türkiye ve TRT 1'de Türk İşi Dondurma gibi film ve program seçenekleri yer alıyor.

2 Mayıs 2024 Perşembe TV yayın akışı, her zevke hitap eden seçenekleriyle dolu. Siz de sevdiğiniz dizi, program veya filmi seçerek, keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Kaynak: HABER MERKEZİ