Hafta sonu televizyon keyfi için ekran başına geçmeye hazırlananlar için 27 Nisan 2024 Cumartesi günü TV yayın akışı rehberi hazırladık. Kanal D, Show TV, TRT1, ATV, Star TV, TV8 ve Now TV gibi popüler kanalların yayın akışlarını inceleyerek bu akşam hangi dizilerin ve programların olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kanal D Yayın Akışı

Kanal D'de güne "Yerli Sinema" kuşağı ile başlayan yayın akışı, "Konuştukça" ve "Magazin D Cumartesi" gibi programlarla devam ediyor. Akşam kuşağında ise sevilen dizi Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşacak. Gece yarısı ise fenomen dizi Arka Sokaklar'ın tekrar bölümü ekranlara gelecek.

Star TV Yayın Akışı

Star TV'de sabah kuşağında sağlık ve ekonomi programları yer alırken, öğleden sonra "Sakla Beni" ve "Ömer" gibi sevilen dizilerin tekrar bölümleri yayınlanacak. Akşam kuşağında ise komedi programı Çok Güzel Hareketler 2'nin ardından K-9 adlı yabancı sinema filmi izleyicisiyle buluşacak.

ATV Yayın Akışı

ATV'de güne "ATV'de Hafta Sonu" programıyla başlayan yayın akışı, "Yabancı Sinema" kuşağı ve ardından "Aldatmak" dizisinin tekrar bölümüyle devam ediyor. Akşam kuşağında ise sevilen tarihi dizi Kuruluş Osman'ın ardından, heyecanla beklenen Kardeşlerim dizisinin yeni bölümü ekranlara gelecek.

Show TV Yayın Akışı

Show TV'de sabah kuşağında Kızılcık Şerbeti dizisinin tekrar bölümüyle başlayan yayın akışı, "Cumartesi Sürprizi" ve "Yerli Sinema" kuşağı ile devam ediyor. Akşam kuşağında ise kahkaha dolu dakikalar yaşatan Güldür Güldür Show izleyicisiyle buluşacak. Gece yarısı ise yeniden Kızılcık Şerbeti dizisinin tekrar bölümü yayınlanacak.

Haziran Ayı Emekli ve Memur Aylıkları Bayramdan Önce, Erken Ödenir mi? Haziran Ayı Emekli ve Memur Aylıkları Bayramdan Önce, Erken Ödenir mi?

TRT1 Yayın Akışı

TRT1'de güne tarihi dizi Mehmed: Fetihler Sultanı ile başlayan yayın akışı, "Hayallerinin Peşinde" ve "Yaşam Başka Yerde" gibi yaşam programları ile devam ediyor. Öğleden sonra "Kod Adı Kırlangıç" ve "Kara Ağaç Destanı" gibi dizilerin tekrar bölümleri yayınlanacak. Akşam kuşağında ise sevilen dizi Gönül Dağı yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Now TV Yayın Akışı

Now TV'de güne "Fatih Savaş İle Sabah Sohbetleri" ve "Çalar Saat Hafta Sonu" gibi programlarla başlayan yayın akışı, öğleden sonra "Şahane Haytaım" ve "Gaddar" gibi dizilerin tekrar bölümleri ile devam ediyor. Akşam kuşağında ise yeni dizi Korkma Ben Yanındayım ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

TV8 Yayın Akışı

TV8'de sabah kuşağında "Süper Bir Takım" ve "Türkiye'nin Doktorları" gibi programlar yer alıyor. Öğleden sonra "Cevap Ver Türkiye" ve "Çarkıfelek" gibi eğlenceli yarışma programları ekranlara gelecek. Akşam kuşağında ise büyük bir heyecanla takip edilen Survivor All Star 2024 yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

27 Nisan 2024 Cumartesi TV Yayın Akışı ile Keyifli Bir Hafta Sonu Geçirin

Bu akşam hangi dizilerin olduğunu merak edenler için hazırladığımız TV yayın akışı rehberi ile dilediğiniz programı seçebilir ve keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Unutmayın, bu sadece birkaç popüler kanalın yayın akışını kapsamaktadır, daha fazla seçenek için tüm kanalların yayın akışlarını inceleyebilirsiniz.

Kaynak: HABER MERKEZİ