Vali Yıldırım'dan Samsung Fabrikasına ziyaret

 Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi içerisinde faaliyette bulunan Samsung Fabrikasını ziyaret etti. Samsung'un bir dünya markası olduğunu belirten Vali Yıldırım, Tekirdağ'da üretiminin yapılıyor olmasının sevindirici ve gurur verici olduğunu söyledi.

Vali Yıldırım'dan Samsung Fabrikasına ziyaret

Çerkezköy Bakış - Vali Aziz Yıldırım, Çerkezköy Kaymakam Vekili Bayram Sağır, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya ile birlikte Samsung firmasını ziyaret etti. Firma CEO’su Park Sungkeun tarafından karşılanan Vali Yıldırım, sonrasında fabrikayı gezerek CEO Sungkeun’dan firma hakkında bilgi aldı.

“SAMSUNG BİR DÜNYA MARKASI”

Ardından ziyarette Vali Yıldırım, Samsung firmasının anı defterini imzaladı. Vali Yıldırım anı defterine şunları yazdı: Samsung bir dünya markası. Türkiye’de ve Tekirdağ’da üretiminin yapılıyor olması bizi hem sevindiriyor hem de gururlandırıyor. Bizim üretimlerimiz bütün dünyada kullanılıyor, bu gurur verici. Yeni teknolojileri görüyor ve öğreniyoruz, bu da sevindirici. Güney Kore bizim dostumuz, kardeşimiz, kalbimiz birlikte atıyor. Bu geçmişte de böyleydi, şimdi de böyle. Gelecekte ümit ediyorum ki, daha büyük başarılara birlikte imza atacağız. Daha güçlü olacağız birlikte. Hoş geldiniz. Bizleri mutlu ettiniz. Başarılarınızın artarak devamını diliyorum.