Yardımsever kadını, öldüresiye yaraladı

Sabah saatlerinde internet kafede temizlik yapan Suzan T. İsimli kadın, kafasına küp ile vurularak darp edildi.

Yardımsever kadını, öldüresiye yaraladı

- Muhabir: Uğur Arslan

Çerkezköy Bakış - Öztrak Caddesi üzerinde meydana gelen gasp olayında akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen Hikmet B. (26), kendisine çay ikram edip dükkanına alan Suzan T.’nin bir anlık boşluğundan faydalanarak başına küp vazo ile vurarak çantasını gasp etti. Çakmakçı Hikmet olarak bilinen şüpheli Asayiş Büro Amirliği ekiplerince kısa sürede yakalanıp gözaltına alındı.

YARDIM ETTİ AMA…

Bugün sabah saat 10.30 sıralarında meydana gelen olay ile ilgili edinilen bilgiye göre,  Çakmakçı Hikmet olarak bilinen ve akli dengesinin yerinde olmadığı söylenen Hikmet B. (26) isimli şahıs, Öztrak Caddesi numara 3’de bulunan bir internet kafe önünden geçerken kafe sahibi yardımsever Suzan T. tarafından kafeye davet edildi.

ÖLESİYE YARALADI

Akli dengesi yerinde olmayan şahsa çay ikram eden Suzan T., bir an hiç beklemediği bir durum ile karşılaştı. Kafede bulunan küp vazoyu eline geçiren Hikmet B., vazoyu yardımsever kadının başına sertçe vurarak Suzan T.’nin masada bulunan çantasını gasp etti.

YAKALANDI

Çaldığı çanta ile kayıplara karışan Hikmet B., Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.  Üzerinden 70 TL para çıkan Hikmet B. geriye kalan 180 TL’yi ise harcadığını ifade etti. Şüpheli şahısın tahkikatına devam ediliyor.  

Yorumlar 2
bunlar gazeteci işte 20 Mart 2017 09:50

bunlar da gazeteciyiz diye geziyorlar. polisi deşifre ederken suçluyu gizliyorlar.

selami 20 Mart 2017 08:17

suçluların yüzünü açacaksınız ki millet tanısın, tedbirli olsun. polisin yüzünü kapatacaksınız ki suçluları aniden enselesin... siz ne yapıyorsunuz? güneydoğu haberlerinde de böyle güvenlik güçlerinin yüzlerini manşet yapan gazeteler vardı, artık onlardan kalmadı. mantığı biraz geliştirmek lazım. yanlış mı?