Yol ortası araç parkına önlem

Çerkezköy Belediyesi tarafından Atatürk Caddesi üzerindeki diğer şeride geçişi sağlayan boşluğa araç parkını önlemek için bu alanların bir kısmını yol babası olarak tabir edilen dubalarla kapattı.

Yol ortası araç parkına önlem

Çerkezköy Bakış - Atatürk Caddesinin tek yöne çevrilmesinin ardından Cambazlar Sokak girişi ile Çerkezköy Belediyesi önü ve Atatürk İlkokulunun önüne diğer şeride geçişi sağlamak amacıyla orta refüjün bir kısmı  kaldırılmıştı. Diğer şeride geçişi sağlayan bu boşluğa bilinçsiz sürücülerin yaptığı park vatandaşları çileden çıkartırken, tüm ikazlara rağmen bu alanlara park sürdü.
Çerkezköy Belediyesi ekipleri ise  bu bölümlere araç parkını önlemek için dubalı önlem aldı.  Ekipler, bu alanın bir kısmını yol babası olarak tabir edilen dubalarla kapattı.

Yorumlar 4
ismail 27 Eylül 2017 13:45

duba koysan ne olacak insanların azcık birbirine saygısı olması lazım çift sıra park eden dubaların üstünden geçen ne ararsan var devlet hastanesi çevresindeki dubaları kırdılar cezaevi kavşağındaki dubaları ezdiler kırdılar her yerde resmen trafik terörü estiriyorlar. Eğitim şart gerçekten şart ama anlayana...

Serhat 26 Eylül 2017 19:40

Yolar çok berbat hale gelmiş eski sistem çok iyidi kapaklı belediye minübüslerinide o güzergaha aldılar daha çok mahvf oldu yolar eski sistemin dönmesini istiyoruz gerçekten çok kötü bi hale girdi trafik bu şekilde

Yolcu 26 Eylül 2017 19:22

Bizim insanlarimiz yine gelir oraya park eder

Yolcu 26 Eylül 2017 19:22

Bizim insanlarimiz yine gelir oraya park eder