1000 parçadan Atatürk portresi

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, güne güzel bir hediye alarak başladı. İlçe esnaflarından Alper Durkan, altın görünümlü 1000 parça puzzle'dan oluşan Atatürk portresi hediye etti.

1000 parçadan Atatürk portresi

Çerkezköy Bakış - Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, güne güzel bir hediye alarak başladı. İlçe esnaflarından Alper Durkan, altın görünümlü 1000 parça puzzle'dan oluşan Atatürk portresi hediye etti.
BAŞKAN UYAN’A HEDİYE ETTİ
1000 parça puzzle'den oluşan Atatürk portresi için Durkan'a teşekkür eden Başkan Uyan, "Bence bu hediyelerin en güzeli. İlçe esnaflarımız Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e bağlılıklarını her fırsatta gösteriyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Makam odamda sürekli görebileceğim bir yere bu hediyeyi asıyorum. Çok memnun oldum" dedi.
4 GÜNDE YAPTI
İlçe esnaflarından Alper Durkan ise, "Başkanımıza böyle bir hediye vermek istedik. Aralıklı zamanlar içinde eşimle birlikte 4 günde bu puzzle'yı bitirdik. Çok güzel bir eser olduğunu düşündüm ve başkanımızın makam odasına daha çok yakışacağını hissettim. Başkanımız da seve seve kabul etti" diye konuştu.