Multimedya ve ses sistemine dair her şey

Çerkezköy’ün tanınmış esnaflarından olan Hİ-Fİ Tuning’in sahibi Emrah Çakır, otomobillerde ses sistemi ve multimedya tesisatlarının son zamanlarda çok tercih edildiğini kaydederek Çerkezköy’de en iyi ve kaliteli hizmeti verdiklerini kaydetti.

Multimedya ve ses sistemine dair her şey

Çerkezköy Bakış - Fevzi Paşa Mahallesi, Fevzi Paşa Caddesi numara 35’te hizmet veren Hİ-Fİ Tuning, Çerkezköy’de otomobil severlerin uğrak yeri haline geldi. Çerkezköy’de 1997 yılından bu yana esnaflık yapan Emrah Çakır, otomobillerde ses ve multimedya sistemlerinin otomobil sahipleri tarafından çokça tercih edildiğini ve bunun yanı sıra araç içi eğlence kategorisine giren arka koltuk başlıklarından multimedya sistemlerinin de son zamanlarda tercih edilenler listesinin başında olduğunu söyledi. Çakır, özellikle araçlarda ses sisteminin tercih ve zevk meselesi olduğuna da dikkat çekerek, “Çok fazla araçlarına ses sistemi montajı yaptırmak isteyen otomobil sahibi var. Bu sistemler araç içindeki sesin daha kaliteli olması için yapılan oto tesisat işidir. Tesisatlar 800 TL’den başlıyor sonu yok. İsteyen aracına 100 bin TL’lik ses sistemi dahi yaptırabilir.” dedi.

“OTO TEYPLERİNE İLGİ YOĞUN”

Özellikle orta sınıf araçlarda USB bağlantılı oto teyplerinin tercih listesinde bir numara olduğunu ifade etti. Çakır, “Deyim yerindeyse USB’li oto teypleri peynir ekmek gibi satılıyor. Bu teyplerde fiyat aralığı 150 TL ile 500 TL arasında değişiyor.” diye konuştu. Bunların yanında oto aksesuarı hizmeti de verdiklerini söyleyen Emrah Çakır, otomobil sahiplerinin cam filmi ve body kit değişimlerine de ilginin yoğun olduğunu söyledi.

“1 SAAT İLE 3 SAAT ARASINDA”

Bir otomobilin ses sistemi ve multimedya tesisatının montajından da bahseden Çakır, otomobil sahiplerini kaliteli ve usta ele sahip bir yerde montaj yaptırmaları hususunda da uyardı. Çakır, “Montaj işi çok önemli bir konu. Binlerce lira para verip alınan bir elektronik cihazın kurulumu düzgün ve özenli yapılmazsa cihaz istenilen şekilde çalışmayabilir. Hİ-Fİ Tuning olarak biz sattığımız tüm ürünlerin montajını ücretsiz olarak yapıyoruz. Bir multimedya veya ses sistemi montajı 1 saat ile 3 saat arasında sürebiliyor.” şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Müşteri
Müşteri - 1 yıl Önce

Evettt kendilerine yaklaşık 3 yıl önce geri görüş kameralı bir multimedya cihazı taktırdım navigasyona hala güncelleme gelmedi diyorlar satış sonrası hizmet sıfır

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510