AK Parti’den gövde gösterisi

AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri adayları Çerkezköy’de deyim yerindeyse gövde gösterisi yaptı. Ellerindeki Türk bayraklarını sallayarak Öztrak ve Atatürk Caddesinde vatandaşları ve esnafı selamlayan milletvekili adayları, daha sonra seçim çadırında vatandaşlarla bir araya geldi.

Çerkezköy Bakış
AK Parti’den gövde gösterisi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de düzenlenen ‘Sevgi Yürüyüşü’ programına AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel’in yanı sıra TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Prof.Dr. Mustafa Şentop ile adaylar Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül, Mestan Özcan, Kerim Atalay, Abdullah Öğe ve Cem Karaca, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ercan Tanışık, AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Haluk Demir ve çok sayıda partili katıldı.

ÖZTRAKTAN CADDESİNDEN BAŞLADILAR


Milletvekili adayları ilk olarak İlçe Teşkilatı önünde toplandılar. Buradan yürüyüşe başlayan Milletvekili adayları Belediye meydanından Öztrak Caddesi’ne çıktılar. Esnaf ve vatandaşları selamlayan AK Partili milletvekili adayları Atatürk Caddesi’ne geçtiler. Burada da vatandaşları selamlayan vekil adaylarına yoldan geçen vatandaşlarda destek verdi. O sırada caddede seyir halinde olan çok sayıda araç sürücüsü de araçlarının kornasına basarak partililere destek verdi. Birçok vatandaşın ise evinin camından rabia işareti yaptığı görüldü. Yürüyüşün ardından adaylar, Atatürk Caddesindeki seçim çadırında vatandaşlarla bir araya geldi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 1 yıl Önce

İşin sonuna geldiniz artık. Kan kaybetmeye devam.Kapaklı da umduğunuzu bulamadınız....

TRAKYALI..
TRAKYALI.. @Ali - 1 yıl Önce

ÇOK HEVESLENME..2 GÜN SONRA HAYAL KIRIKLIGI YAŞARSINIZ...REİS TEN BAŞKA ADAMMI VAR...DAHA CHP YOLA ASVALT ATAMIYOR..ÜLKEMİ YÖNETİCEK..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510