Bisiklet ve Uçurtma Şenliği’ne yoğun ilgi

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında gerçekleştirilen Bisiklet ve Uçurtma Şenliği’ne binlerce kişi katılırken, çocuklar ve gençler unutulmaz bir gün yaşadılar.

Bisiklet ve Uçurtma Şenliği’ne yoğun ilgi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi 2. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Bisiklet Şenliği gerçekleştirildi. Binlerce bisiklet sevdalısı Çerkezköylü, Kent Park’ta toplandıktan sonra hep beraber Uçurtma Şenliği’nin yapılacağı Kuşbahçe Mevkii’ne kadar pedal çevirdiler.

MAVİ GÖKYÜZÜNÜ UÇURTMALAR KAPLADI

Son derece renkli ve güzel görüntülerin yaşandığı Bisiklet Şenliği’nin ardından Kuşbahçe Mevkii’nde Uçurtma Şenliği başladı. Çerkezköy Belediyesi tarafından ücretsiz dağıtılan yüzlerce uçurtma gökyüzünü kaplarken, alanı dolduran çocuklar, aileleri ile birlikte keyifli anlar yaşadılar.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ AKAY TEŞEKKÜR ETTİ

Çocuklar ve gençler ile birlikte pedal çeviren ve uçurtma uçuran Belediye Başkanı Vahap Akay, “2019-2010 Eğitim ve Öğretim yılı başlamadan önce kentimizin çocuklarına, gençlerine yönelik düzenlediğimiz Bisiklet ve Uçurtma Şenliğimize katılım son derece güzel oldu. Katılan tüm çocuklarımıza, gençlerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum. Yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederken, tüm öğrencilerimize derslerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510