Çocuklar bayramlarını doyasıya kutlayacak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Çerkezköy Belediyesi 4. Çocuk Şenliği 23 Nisan Salı günü 14.00-18.00 saatleri arasında Çerkezköy Kentpark’ta yapılacak. Çocuklar burada bayramlarını doyasıya kutlayacak.

Çocuklar bayramlarını doyasıya kutlayacak

Çerkezköy Bakış - Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı Çerkezköy Belediyesi’nin düzenleyeceği 23 Nisan Çocuk Şenliği’nin Kentpark’ta yapılacağını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile düzenleyeceğimiz 23 Nisan Çocuk Şenliğimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.

ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENECEK

banner287
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile düzenlenecek Çerkezköy Belediyesi 4. Çocuk Şenliği’nin 23 Nisan Salı günü saat 14.00’da başlayacağını belirten Akay, “23 Nisan çocuk Şenliğimizin içerisinde çocuklarımızın eğleneceği, güzel vakit geçireceği gösteriler ve aktiviteler olacak. Saat 18.00’a kadar sürecek Şenliğimizde Ege&Gaga Çocuk Tiyatrosu, sihirbaz gösterisi, animasyon gösterileri, çocuk oyun platformları, çocuk yarışmaları, folklor gösterileri, kitap dağıtım standı, atölye çalışmaları ve çocuklarımız için ikramlarımız olacak” açıklamasını yaptı.

COŞKU İLE KUTLAYACAĞIZ

23 Nisan Çocuk Şenliğimize tüm çocuklarımız davet eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “TBMM’nin açılışının 99. Yılı’nı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kentimizde bayramın gerçek sahibi çocuklarımız ile birlikte coşku ile kutlayacağız” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 10:02

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510