Ünlüsoy’dan anlamlı ziyaret

Son kararname ile Kırklareli Vali Yardımcılığı görevine atanan Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Kurban Bayramı’nı Kapaklı’da geçirdi. Ünlüsoy, şehit aileleri ile gazi ve gazi yakınlarını da ziyaret etti.

Ünlüsoy’dan anlamlı ziyaret

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ve eşi Dilek Ünlüsoy, Kurban Bayramı dolayısıyla Karaağaç Mahallesinde ikamet eden şehit Kadir Dadaş'ın ailesine ve Cumhuriyet Mahallesi'nde ikamet eden, Hakkari’de teröristlerin döşediği mayının infilak etmesi sonucu iki bacağını kaybeden gazi Tarık Cür ve ailesine bayram ziyaretinde bulundu.

banner287
AİLELERİN İSTEK VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

İlçe Jandarma Komutanı Fevzi Bayram ve İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Terzioğlu'nun da eşlik ettiği ziyaretlerde şehit Kadir Dadaş'ın ailesi ile gazimiz Tarık Cür ve ailesinin bayramlarını kutlayan Kaymakam Ünlüsoy, aynı zamanda ailelerin istek ve taleplerini dinledi. Ailelerle bir süre sohbet edip hal ve hatırlarını soran Ünlüsoy, ailelerin çocuklarıyla da yakından ilgilendi. 
Şehit ailesi ve gazi Tarık Cür ile ailesi ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Ünlüsoy'a ilgi ve alakalarından ötürü teşekkürlerini iletti.


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510